"Lody GOATS" trafią do sprzedaży? Wardęga się tłumaczy
Firma Koral złożyła wniosek o rejestrację znaku towarowego "Lody GOATS" i "GRAND GOATS". Czy możemy spodziewać się lodów sygnowanych twarzą Wardęgi i pozostałych członków projektu?
Coraz częściej osoby zamieszane w Pandora Gate starają się zrobić komercyjny kontent, wykorzystując poważną aferę. Boxdel kilka dni temu dodał story, gdzie zapowiada serię opierającą się na sprawie youtuberów. Do tego dochodzą pogłoski o grze zaplanowanej przez Dawida Ozdobę. Tragedia wykorzystanych dziewczyn powoli zamienia się w maszynkę do robienia pieniędzy. Czy "Lody GOATS" to kolejny marketingowy produkt nastawiony na zysk?
Podobne
Sylwester Wardęga o "Lodach GOATS"
Koral to firma specjalizująca się w wyrobie lodów. Do internetu wyciekły dokumenty potwierdzające rezerwację nazw "Lody GOATS" i "GRAND GOATS". Wniosek o rejestrację znaków towarowych trafił do Urzędu Patentowego we wrześniu tego roku. Internauci zaczęli dociekać. Sylwester Wardęga odniósł się do sytuacji w livie, który odbył się 30 października. Youtuber dementuje plotkę i mówi, że nie było nigdy mowy o lodach sygnowanych wizerunkiem członków "GOATS". W dalszej części wypowiedzi Wardęga wspomina o projekcie popcornu, natomiast pomysł nie wyszedł z wiadomych względów.
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Źródło: X: The Poland News
Popularne
- Łzy i drżący głos. PashaBiceps stracił czworonożnego przyjaciela
- Amsterdam zaprasza na rave na autostradzie. 9 godzin mocnego techno
- Lalka Anabelle wyruszyła w upiorne tour. Warrenowie ostrzegali, żeby jej nie ruszać
- "Kocham cię". Justin Bieber w ogniu krytyki po słowach do 17-latki
- Podejrzany o zabójstwo tiktokerki wrócił na miejsce zbrodni. Zostawił przerażający list
- Maskotki Minecraft do kupienia w Biedronce. Ile kosztują?
- "Bambiszonki" dropnęły do sklepów. Ile kosztują chrupki bambi?
- Mata przewiózł Marylę Rodowicz Mustangiem. Teledysk to totalny viral
- ChatGPT zamiast lekarza? Ekspert o nowym trendzie wśród Polaków [WYWIAD]