Boxdel zapłacił Wykopowi?

Boxdel zapłacił Wykopowi? Serwis ustosunkował się do plotek

Źródło zdjęć: © X, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,25.03.2024 17:15

Po wczorajszym filmie Nitrozyniaka pojawiło się kilka nowych pytań odnośnie do całej afery. "Czy Boxdel zapłacił właścicielowi Wykopu, by manipulować tagiem?" - pytają użytkownicy serwisu. Ten ustosunkował się do plotek.

W niedzielny wieczór 24 marca sporo się działo. Sylwester Wardęga odpalił transmisję, na której omówił fragmenty niepublikowanego wówczas filmu Nitrozyniaka. W odpowiedzi Nitro rozpoczął live'a na Kicku, gdzie pokazał cały materiał. Następnie Druid powrócił ze streamem, żeby odnieść się do całego nagrania.

Definitywny koniec przyjaźni między Wardęgą a Boxdelem

Okazało się, że przy produkcji mieli też uczestniczyć Marcin Dubiel i Michał Baron "Boxdel". Obaj zostali złapani na zdjęciu w restauracji, gdzie spotkali się z Nitro i jego kolegą Williamem. Wardęga podczas transmisji stwierdził, że wielokrotnie dopytywał Boxdela, czy widuje się z Dubielem i Nitro. Michał za każdym razem twardo zaprzeczał. Także w przypadku pytań o zaangażowanie Boxdela w prace nad filmem.

trwa ładowanie posta...

Wygląda na to, że tym razem to definitywny koniec przyjaźni między Wardęgą a Boxdelem. Sylwester podsumował postawę byłego kolegi w bardzo gorzkich słowach:

- Po Pandorze zastanawiałem się, czy może Boxdel się zmienił, może już nie jest kłamcą itd. I sam dla siebie uważam, że gdybym nie zaufał znowu, to bym się zastanawiał, że kurde, może to nie był taki zły chłopak - mówił Wardęga.

Natomiast teraz z pełną świadomością mogę powiedzieć, że on jest w ch*j złą osobą, w ch*j, w ch*j

- skwitował Driud.
trwa ładowanie posta...

Szeryf internetu dodał, że jego wiedza na temat Boxdela od czasu Pandory do teraz bardzo się poszerzyła. Można więc podejrzewać, że Wardęga ma w zanadrzu jeszcze sporo brudów na byłego kolegę. Jeden z zarzutów kierowanych w stronę Boxdela pojawił się na streamie Wardęgi.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Czy Boxdel zapłacił właścicielowi Wykopu?

Podczas transmisji jeden z widzów zasugerował Sylwkowi w wiadomości: "Admin profilu Prime MMA twierdzi, że według jego wiedzy Boxdel zapłacił właścicielowi Wykopu prawdopodobnie w celu damage control na tym portalu. Możesz to potwierdzić lub zaprzeczyć? Jak chcesz screen, powiedz, gdzie wysłać".

- Nie mogę tego potwierdzić, natomiast kiedyś słyszałem, że planują się spotkać. Czy admin Prime by takie coś pisał? Przecież oni się teraz kolegują z Fame. Wiem, że po prostu tam miało być jakieś spotkanie, żeby porozmawiać, czy coś takiego - wyjaśnił Wardęga.

trwa ładowanie posta...

Tymczasem wykopowicze dopytywali na Wykopie: "Czy Boxdel zapłacił właścicielowi Wykopu, by manipulować tagiem? W imieniu użytkowników tagu famemma prosimy o odpowiedź, by rozwiać wszelkie wątpliwości".

Wykop w krótkim komunikacie na stronie wątku odpowiedział: "Informacja nieprawdziwa, manipulacja - taka sytuacja nie miała miejsca".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0