Kobieta narusza przestrzeń osobistą mężczyzny

Kobieta molestuje mężczyznę? Szokujące nagranie z imprezy

Źródło zdjęć: © X
Oliwia Ruta,
25.01.2024 18:00

W internecie pojawił się szokujący filmik z imprezy. Kobieta naruszyła przestrzeń osobistą mężczyzny. Zainicjowała niechciany kontakt.

Molestowanie mężczyzn to poważny problem społeczny. Zazwyczaj skupiamy się na walce z przemocą wobec kobiet, zapominając, że mężczyźni również mogą być ofiarą nadużycia. Ważne jest, aby uświadamiać społeczeństwo, że molestowanie może dotyczyć obu płci, a poszkodowani zasługują na wsparcie i zrozumienie. Edukacja, promowanie równości płci i szacunku są kluczowe dla stworzenia bezpiecznego środowiska dla wszystkich.

Kobieta naruszyła przestrzeń osobistą mężczyzny

W internecie pojawiło się szokujące nagranie z imprezy. Filmik przedstawia młodego mężczyznę i kobietę. Blondynka dopuściła się nieakceptowalnego zachowania. Zaczęła ocierać się o mężczyznę, który wyraźnie protestował i prosił, aby tego nie robiła. Ewidentnie naruszyła jego przestrzeń osobistą.

trwa ładowanie posta...

Pojawiły się jednak przypuszczenia użytkowników portalu X, że cała akcja jest ustawką. Dziewczyna często nagrywa tiktoki z tym samym chłopakiem: "Ustawka. Wystarczy wejść na jej profil i ten chłopak jest w kilku jej TikTokach, także kręconych u niej czy u niego w domu".

trwa ładowanie posta...

Niektórzy internauci słusznie zauważyli, że zachowanie kobiety podlega molestowaniu. Ktoś pisze: "Takie zachowania kobiet powinny być publicznie krytykowane. W szczególności przez mężczyzn. Nie każdy facet chce, by się jakaś typiara tak o niego ocierała. To jest molestowanie seksualne i nie powinno być na to przyzwolenia". Niestety nie wszyscy wsparli ofiarę nadużycia: "młody jeszcze nieśmiały, zawstydzony, ale koleżanka mu pewnie pokaże jaki świat jest piękny", "widać że facio ma inne zainteresowania", "to nie było molestowanie tylko przyjacielski gest".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
TTT---,zgłoś
Dlaczego chłopak nie odszedł albo jej nie odepchną, chłopak ma większą siłę nie był bezbronny
Odpowiedz
0Zgadzam się2Nie zgadzam się
Dla niektórych to śmieszne. Ale wielu z tych śmieszków to hipokryci, wszak gdyby to mężczyzna ocierał się o kobietę, to oni by to (słusznie) potępili. Ale gdy to kobieta napastuje mężczyznę w taki sposób, to już się śmieją.
Odpowiedz
3Zgadzam się1Nie zgadzam się