ff

Gwiazda "Wednesday" usunięta z serialu. W tle molestowanie seksualne

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Natalia Witulska,
06.09.2023 15:30

Percy Hynes White mierzy się z dużymi problemami. Aktor został usunięty z drugiego sezonu hitu Netfliksa "Wednesday". Wszystko przez oskarżenia o napaści seksualne.

Percy Hynes White to nominowany do nagrody Emmy 21-letni kanadyjski aktor. Ogromną sławę uzyskał w listopadzie 2022 r. Wtedy miała premiera spin-off o rodzinie Addamsów "Wednesday". Chłopak wcielił się w postać Xaviera Thorpe'a i podbił serca fanów na całym świecie.

W listopadzie 2023 r. będzie miał premierę drugi sezon hitu Netfliksa. Fani nie zobaczą w nim jednak aktora z Kanady. Chłopak został oficjalnie usunięty z produkcji. Wszystko przez oskarżenia o przestępstwa seksualne, których miał dopuścić się Percy Hynes White.

Netfliksowa "Wednesday" bez jednej z gwiazd

Na początku 2023 r. w mediach społecznościowych zaczęły pojawiać się informacje dotyczące aktora z Kanady. 18 stycznia na X (Twitterze) anonimowa kobieta udostępniła wpis. Napisała, że Percy Hynes White miał ją upić, a następnie wykorzystać seksualnie wbrew jej woli. Post szybko zniknął w mediów społecznościowych, ale oburzenie pozostało.

W sieci głośno zrobiło się o oskarżeniach. Kanadyjski aktor szybko zaprzeczył, aby podawane informacje były prawdziwe. Oskarżenia określił jako "kampanię dezinformacyjną". Za chłopakiem stanęli rodzice, również związani z biznesem filmowym. Powiedzieli, że ich syn to wspaniały człowiek, który nigdy nie dopuściłby się takiego zachowania.

trwa ładowanie posta...

Po tym, gdy anonimowa kobieta podzieliła się historią w mediach społecznościowych, inne dziewczyny również opisywały zachowania kanadyjskiego aktora. Dziewczyna o pseudonimie "Milkievich" poinformowała na X (Twitterze), że Percy Hynes White w szkole średniej miał znęcać się nad nią i jej koleżankami wraz z kolegami. Napisała, że chłopcy udostępniali ich nagie zdjęcia bez ich zgody.

Percy White Hynes nie zagra już w "Wednesday"

Daily Mail informuje, że bliskie źródło aktora potwierdziło, iż jego postać została usunięta z serialu Netfliksa. Percy Hynes White oficjalnie nie wróci więc na plan "Wednesday".

Młody aktor cały czas utrzymuje, że oskarżenia skierowane w jego stronę nie są prawdziwe. Na Instagramie napisał, że wydarzenia z początku 2023 r. negatywnie wpłynęły na niego, jego rodziców, a nawet współpracowników. Podkreślił, że nigdy nie poznał dziewczyny, która twierdzi, że Percy wykorzystał ją seksualnie.

W obronie aktora stanęła również Jenna Ortega wcielająca się w rolę tytułowej Wednesday. W marcu 2023 r. powiedziała w wywiadzie dla mediów, że Percy to wspaniały człowiek, z którym miała przyjacielskie relacje.

Źródło: dailymail.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 0