Kobieta z modyfikacjami ciała

Kobieta chce wyglądać jak pająk. Najgorsze jest już za nią

Źródło zdjęć: © modifiedapparition / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.03.2024 08:00

W plebiscycie na najbardziej nietypową modyfikację ciała Ahnvala zdobyłaby wysokie miejsce. Pochodząca z USA kobieta zaskakuje tym, co skrywa pod koszulką. Są to podskórne implaty pająków.

Modyfikacje ciała występują w różnej formie. Niektórzy decydują się na drobną ingerencję poprzez nacięcie uszu czy implanty w mało widocznych miejscach. Są tacy, którzy nie wahają się przed amputacją części ciała, skaryfikacji lub wszczepów zmieniających kształt głowy.

Do grona najpopularniejszych osób, które modyfikują swoje ciało, zaliczają się m.in. Black Alien czy Diabeł Praddo. Amatorów tak drastycznych zmian w swoim wizerunku nie brakuje również w Polsce. Wśród nich największą sławę zdobył Popek.

trwa ładowanie posta...

Kobieta z implantami pająków pod piersiami

Modyfikacje ciała zyskują uznanie również wśród kobiet. Pochodząca z USA Ahnvala, znana na Instagramie jako @modifiedapparition lub Mrs Smith, pochwaliła się widowiskową przemianą. Kobieta ma niemal całą skórę pokrytą tatuażami, niemniej jednak to modyfikacje ciała są jej nałogiem - o czym otwarcie przyznaje.

Ahnvala chce upodobnić się do pająka. Pod skórą na czole ma implant, który wygląda jak korona. Na ramionach posiada implanty podskróne. Największe wrażenie robią implanty na żebrach. Wyglądają tak, jakby po skórą artystki człapały wielkie pająki.

trwa ładowanie posta...

Zdejmuje koszulkę, a tam pająki

Autorem implantów pająków jest Steve Haworth. To twórca modyfikacji ciała i wynalazca implantów podskórnych. Współpracował m.in. z Black Alientem i Diabłem Praddo.

Implanty pająków zostały umieszczone na żebrach po obu stronach klatki piersiowej. Modyfikacje goiły się przez trzy miesiące, zanim kobieta mogła je zaprezentować światu. Artystka w humorystycznym tonie napisała na Instagramie, że dwa pająki są przyjaciółmi i mogą się razem spotykać.

Czym są modyfikacje ciała?

Jeśli ciekawi was temat modyfikacji ciała, przeczytajcie wywiad z Polakiem, który żyje z kolcami wystającymi z głowy. Bohater rozmowy jest miłośnikiem modyfikacji ciała i planuje poddać się szeregowi drastycznych operacji. Najradykalniejszą z nich będzie ingerencja we własne genitalia.

Źródło: tag24.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 2