lifestyle
Chcesz studiować influencing? Rekrutacja już w listopadzie
Diabao Praddo - kim jest?

Uciął sobie palec, bo woli szpony. Ludzkiego DIABŁA śledzi 100K osób na Instagramie

Źródło zdjęć: © Instagram / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.08.2021 11:27

Teoretycznie nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale w tym przypadku jest o to niezwykle trudno. Niemniej postarajmy się dowiedzieć, dlaczego Michel Faro do Prado "zamienił się" w diabła - bez wyrokowania, czy miało to sens.

Artysta w mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem Diabao Prado lub Devil Praddo (tłum. Diabeł Praddo) - na Instagramie obserwuje go prawie 100 tys. fanów. Mężczyzna wytatuował 80% powierzchni swojego ciała, uciął końcówkę nosa oraz usunął jeden z palców serdecznych, aby jego dłoń przypominała szpony. Dodatkowo spiłował zęby, aby wyglądały jak kły oraz wszczepił sobie rogi.

- To nie ja zaplanowałem zamienić się w diabła, to nie ja wpadłem na ten pomysł - powiedział Prado dla agencji Reutersa. - Zostałem przyciągnięty przez coś złowrogiego. - 46-latek doświadczył w swoim życiu kryzysu bezdomności oraz uzależnienia od narkotyków. Michel twierdzi, że dzięki trudnej przeszłości dzisiaj jest świadomy tego, kim jest.

trwa ładowanie posta...

Marzenie o szatańskim ciele

- Mam wysoką tolerancję na ból, nie wydaje mi się, aby cokolwiek było naprawdę bolesne i znacznie bardziej cierpię po zabiegach, niż w ich trakcie - przyznał Michel w wypowiedzi dla "New York Post". Mężczyzna stwierdził, iż jest gotów znieść każdy rodzaj cierpienia, byle tylko mieć ciało, o którym marzy, czyli ciało wytatuowane i po wielu modyfikacjach.

trwa ładowanie posta...

Estetyka małżeństwa z piekła rodem

Mimo wyglądu, który u wielu osób może budzić przerażenie, Prado przekonuje, że ma dobre serce. Potwierdza to żona artysty, 36-letnia Carol, która zmodyfikowała ciało, by upodobnić się do swojego męża. Kobieta występuje w internecie pod artystycznym pseudonimem Demon Woman (tłum. Kobieta Demon). Diabolicznie wyglądająca para poddawała się ekstremalnym modyfikacjom ciała w ciągu ostatnich pięciu lat.

trwa ładowanie posta...

Prado w rozmowie z agencją Reutersa przyznał, że doświadczył ogromnej ilości hejtu i ludzi z góry do niego uprzedzonych. On sam stwierdził, iż nauczył się nie przejmować opinią innych. - To, czego pragnę, nie wpisuje się w ustalone wzorce społeczne - powiedział mężczyzna. - Dzisiaj więcej ludzi mnie uwielbia niż jest wobec mnie uprzedzonych.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 41
  • emoji ogień - liczba głosów: 29
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 76
  • emoji smutek - liczba głosów: 79
  • emoji złość - liczba głosów: 360
  • emoji kupka - liczba głosów: 308
gaki majster,zgłoś
Słowa bł. ks. Jerzego: - W każdym człowieku jest ślad Boga. Zobacz, bracie, czy nie zamazałeś go w sobie zbyt mocno. Bez względu na to, jaki pełnisz zawód, jesteś człowiekiem. Aż człowiekiem.
Odpowiedz
12like4dislike
gaki majster,zgłoś
Przyciągnęło mnie coś złowrogiego! I tyle w temacie. Szatan istnieje naprawdę i zwodzi ludzi. Tu brakiem szacunku do Stwórcy, przez brak szacunku do ciała.
Odpowiedz
10like10dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Biedny człowiek...ciekawe czy bez Internetu też by się szpecił ot tak dla samego siebie.
Odpowiedz
40like8dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 16
Komentarze (16)
arrow
Kolega Ignacy: "Co może być gorszego? Musielibyśmy się mordować chyba"