lifestyle
Lody Louda od Boxdela. Mają być jak Häagen-Dazs w cenie <70 zł/litr?! "W ch*j mi smakują te lody"
Diabao Praddo - kim jest?

Uciął sobie palec, bo woli szpony. Ludzkiego DIABŁA śledzi 100K osób na Instagramie

Źródło zdjęć: © Instagram / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.08.2021 09:27

Teoretycznie nie powinno się oceniać ludzi po wyglądzie, ale w tym przypadku jest o to niezwykle trudno. Niemniej postarajmy się dowiedzieć, dlaczego Michel Faro do Prado "zamienił się" w diabła - bez wyrokowania, czy miało to sens.

bFOmFAqH

Artysta w mediach społecznościowych posługuje się pseudonimem Diabao Prado lub Devil Praddo (tłum. Diabeł Praddo) - na Instagramie obserwuje go prawie 100 tys. fanów. Mężczyzna wytatuował 80% powierzchni swojego ciała, uciął końcówkę nosa oraz usunął jeden z palców serdecznych, aby jego dłoń przypominała szpony. Dodatkowo spiłował zęby, aby wyglądały jak kły oraz wszczepił sobie rogi.

- To nie ja zaplanowałem zamienić się w diabła, to nie ja wpadłem na ten pomysł - powiedział Prado dla agencji Reutersa. - Zostałem przyciągnięty przez coś złowrogiego. - 46-latek doświadczył w swoim życiu kryzysu bezdomności oraz uzależnienia od narkotyków. Michel twierdzi, że dzięki trudnej przeszłości dzisiaj jest świadomy tego, kim jest.

Marzenie o szatańskim ciele

- Mam wysoką tolerancję na ból, nie wydaje mi się, aby cokolwiek było naprawdę bolesne i znacznie bardziej cierpię po zabiegach, niż w ich trakcie - przyznał Michel w wypowiedzi dla "New York Post". Mężczyzna stwierdził, iż jest gotów znieść każdy rodzaj cierpienia, byle tylko mieć ciało, o którym marzy, czyli ciało wytatuowane i po wielu modyfikacjach.

Estetyka małżeństwa z piekła rodem

Mimo wyglądu, który u wielu osób może budzić przerażenie, Prado przekonuje, że ma dobre serce. Potwierdza to żona artysty, 36-letnia Carol, która zmodyfikowała ciało, by upodobnić się do swojego męża. Kobieta występuje w internecie pod artystycznym pseudonimem Demon Woman (tłum. Kobieta Demon). Diabolicznie wyglądająca para poddawała się ekstremalnym modyfikacjom ciała w ciągu ostatnich pięciu lat.

Prado w rozmowie z agencją Reutersa przyznał, że doświadczył ogromnej ilości hejtu i ludzi z góry do niego uprzedzonych. On sam stwierdził, iż nauczył się nie przejmować opinią innych. - To, czego pragnę, nie wpisuje się w ustalone wzorce społeczne - powiedział mężczyzna. - Dzisiaj więcej ludzi mnie uwielbia niż jest wobec mnie uprzedzonych.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
gaki majster,zgłoś
Słowa bł. ks. Jerzego: - W każdym człowieku jest ślad Boga. Zobacz, bracie, czy nie zamazałeś go w sobie zbyt mocno. Bez względu na to, jaki pełnisz zawód, jesteś człowiekiem. Aż człowiekiem.
Odpowiedz
8
like
3
dislike
gaki majster,zgłoś
Przyciągnęło mnie coś złowrogiego! I tyle w temacie. Szatan istnieje naprawdę i zwodzi ludzi. Tu brakiem szacunku do Stwórcy, przez brak szacunku do ciała.
Odpowiedz
6
like
7
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Biedny człowiek...ciekawe czy bez Internetu też by się szpecił ot tak dla samego siebie.
Odpowiedz
35
like
8
dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 16
Komentarze (16)
arrow
Matka Boska na Coca-Coli? Takie rzeczy tylko w Rosji