Polski fast food od Kizo

Zapiexy od Kizo. "Sukcesiliana" znów podbije rynek?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
30.10.2023 15:15

Na profilu instagramowym "Sukcesiliany" pojawiła się informacja o nowym produkcie od Kizo. Twórca pizzy idzie o krok dalej i dodaje do oferty "Zapiexy". Serca patriotów urosły.

"Sukcesiliana" to firma zajmująca się produkcją fast foodów. Twarzą i współwłaścicielem marki jest znany raper Kizo. Do tej pory "Sukcesiliana" miała w ofercie jedynie mrożone pizze. Firma zdecydowała się powiększyć swoją ofertę o nowy produkt. Na Instagramie producenta mrożonek pojawił się post, który zdradził, co Kizo przygotował dla fanów. Już niedługo do sklepów trafi polski fast food sygnowany postacią popularnego rapera.

Gdzie będzie można kupić "Zapiexy"?

Do oferty "Sukcesiliany" dołączają zapiekanki. Tradycyjne "Zapiexy" z serem, szynką i pieczarkami już niedługo zagoszczą w sklepowych zamrażalnikach. Producent polskiego fast fooda zdradził, że przedpremierowo można ich szukać w sieciach sklepu "Żabka". Wiadomo również, że w każdym opakowaniu będą dwie zapiekanki. Nie podano jeszcze ceny produktu.

trwa ładowanie posta...

Internauci mają mieszane uczucia, co do rapera, natomiast zgodnie przyznają, że produkty Kizosmaczne. Jedna z użytkowniczek portalu X mówi: "niech zostanie przy gastro bo co jak co muzę robi do d**y, ale te pizze jego są najlepszymi mrożonkami jakie jadłem w życiu". Inny internauta wtóruje: "ta pizza "Big Cheese" była smaczna, spróbuję na pewno. Ludzie zastanawiają się również, czy zapiekanki będą tak samo udane, jak pizza: "pizza była w miarę. Ciekawe czy będą tak samo dobre".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0