Pilot rozbił się podczas gender reveal party w Meksyku

Katastrofa na gender reveal. Samolot rozbił się podczas imprezy

Źródło zdjęć: © Twitter
Maja Kozłowska,
04.09.2023 12:00

Imprezy gender reveal to popularny sposób na ogłoszenie płci dziecka wśród przyjaciół i rodziny. Świętowanie pary z Meksyku skończyło się tragicznie.

Pary, które spodziewają się dziecka, życie nowym życiem zaczynają znacznie wcześniej niż przed narodzinami maluszka. Jeszcze zanim przyjdzie na świat, mają do zrobienia masę rzeczy - w tym, zgodnie z zachodnimi trendami, gender reveal party, czyli imprezę z okazji ujawnienia płci.

Para z Meksyku miała w planach świętowanie, jednak radosne wydarzenie przekształciło się w tragedię. Pilot, który wykonywał powietrzne akrobacje, rozbił się samolotem i zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Pilot samolotu nie żyje. Rozbił się podczas gender reveal party

Przerażające wideo z wydarzenia krąży na Twitterze (X). Para z San Pedro w Meksyku urządziła przyjęcie, na którym ujawnili płeć swojego dziecka przyjaciołom i rodzinie. W ramach atrakcji wynajęli pilota, który przeleciał nad zgromadzonymi i wypuścił w niebo chmurę różowego dymu.

Na filmie widać, jak w trakcie lotu skrzydło samolotu niebezpiecznie unosi się w górę. Maszyna wymknęła się spod kontroli i przekoziołkowała w powietrzu, tracąc wysokość. Rozbiła się na pobliskim polu, co nie zostało uwiecznione na filmie.

Goście zdają się nieświadomi tego, co się stało i wiwatują na cześć pary.

trwa ładowanie posta...

Pilot został zidentyfikowany jako 32-letni Luis Ángel. Był uwięziony we wraku samolotu, dopóki nie wyciągnęli go pracownicy Czerwonego Krzyża. W stanie krytycznym przetransportowano go do szpitala, jednak zmarł z powodu odniesionych obrażeń.

Władze badają, w jaki sposób doszło do katastrofy.

Źródło: independent.co.uk

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Karolina,zgłoś
Głupie bezsensowne imprezy, bez insta i FC ludzie zycynie potrafią.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się