Ralph Kaminski wystąpi w nowej "Akademii Pana Kleksa"

Ralph Kaminski w nowej "Akademii Pana Kleksa". Kogo zagra?

Źródło zdjęć: © Facebook - Ralph Kaminski
Maja Kozłowska,
18.12.2023 10:00

Ralph Kaminski już wkrótce zaskoczy fanów w zupełnie nowej roli. Zadebiutuje na dużym ekranie w "Akademii Pana Kleksa".

Ralph Kaminski to polski artysta alternatywny. Jest kompozytorem, wokalistą, ale nie ogranicza się wyłącznie do działań powiązanych z muzyką. Ma smykałkę artystyczną, realizował się jako reżyser, scenarzysta czy producent. Przecinał się także z teatrem (wygrał Przegląd Piosenki Aktorskiej w 2019 r., podczas którego wykonał m.in. interpretację "Witajcie w naszej bajce") oraz filmem. Miał swoje cameo w serialu "Kontrola", w którym wystąpił jako Ralph.

Aktualnie artysta odpoczywa przed finałową trasą z jego czwartym albumem "Bal u Rafała". Nie oznacza to jednak, że muzyk całkowicie zniknął z życia publicznego. Ralph przygotował dla fanów małą niespodziankę. Okazało się, że artysta dołączył do obsady nowej "Akademii Pana Kleksa". Film z Tomaszem Kotem w roli tytułowej wejdzie do kin już 5 stycznia 2024 r.

Ralph Kaminski wystąpi w "Akademii Pana Kleksa"
Ralph Kaminski wystąpi w "Akademii Pana Kleksa" (materiały prasowe)

Ralph Kaminski w "Akademii Pana Kleksa"

Czy można było się tego spodziewać? Niekoniecznie, choć istniały pewne powiązania między filmem a Ralphem. Kaminski wraz z innymi artystami (m.in. Kaśką Sochacką, Mrozem, Sokołem, Bedoesem 2115 i Brodką) nagrał utwór "Całkiem inna bajka" promujący "Akademię Pana Kleksa". Warto też wspomnieć, że Piotr Fronczewski, który w filmie wcieli się w  Doktora Paj-Chi-Wo, pojawił się gościnnie na albumie "Bal u Rafała".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KLEKS/IGO/Kaśka Sochacka/Mrozu/Artur Rojek/Brodka/Ralph Kaminski/Bedoes2115/Sokół-Całkiem Nowa Bajka

Tym razem to Ralph Kaminski gościnnie zagra u boku Piotra Fronczewskiego. Na filmweb.pl artysta widnieje w spisie obsady - na dużym ekranie zadebiutuje jako Wilkus Ralph. Nie jest to postać znana z książki Jana Brzechwy. W drugiego wilkusa wcieli się Tymoteusz Bucki, czyli Tymek.

Ralph Kaminski wystąpi w "Akademii Pana Kleksa"
Ralph Kaminski wystąpi w "Akademii Pana Kleksa" (filmweb.pl)

W "Akademii Pana Kleksa" pojawia się wątek wilków, które atakują bajkowe królestwo i chcą unicestwić księcia Mateusza w zemście za zabicie ich króla. Nie wiadomo, czy Wilkus Ralph i Wilkus Tymek będą mieć coś wspólnego z krwiożerczymi bestiami, które swego czasu zafundowały bezsenne noce wielu dzieciom.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Kingbrusli,zgłoś
Moglby wystapic w MMA w walce z Frankiem Kimono.
Odpowiedz
1Zgadzam się2Nie zgadzam się
Meluzyna,zgłoś
Zagra Adasia Transgodka?
Odpowiedz
1Zgadzam się4Nie zgadzam się