Julia Żugaj ma problem. Żugajki zwróciły się przeciwko idolce
Julia Żugaj bez wątpienia nie spodziewała się, jakim szerokim echem odbije się jej udział w Poznańskich Targach Książki. W komentarzach pod jej filmami udostępnianymi na aplikacji TikTok nawiązują do wydarzenia organizowanego w stolicy Wielkopolski między 8 a 10 marca.
Julia Żugaj to polska influencerka, youtuberka, tiktokerka oraz instagramerka. Dziewczyna próbuje swoich sił jako piosenkarka, ma na koncie dwie solowe płyty oraz dwie trasy koncertowe. Dodatkowo we współpracy z Przemkiem Corso napisała swoją debiutancką książkę pt. "Tak miało być", skierowaną do jej małoletnich fanów.
Podobne
- Julia Żugaj traci fandom? Żugajki czują się oszukane
- Julia Żugaj zatrzymała pociąg. Pomyłka kosztowała ją majątek
- Monika Kociołek nie jest pato? Dostała zaskakujący komplement
- Culturomaniaczka o rynku literackim. "Brakuje mi reprezentacji" [WYWIAD]
- Julia Żugaj zdenerwowała fanki. Żugajki wszczęły protest
W dniach od 8 do 10 marca na Międzynarodowych Targach Poznańskich organizowane były targi książki. Ze względu na to, że dzieło literackie Julii Żugaj spodobało się jej obserwatorom, influencerka została zaproszona na wydarzenie jako gość specjalny. Podczas spotkania z widzami wraz z Przemkiem Corso podpisywała książki dla dzieciaków, które godzinami czekały w kolejce na spotkanie z idolką. Julia Żugaj odmówiła nagrania pozdrowień dla jednej z dziewczynek, co odbiło się szerokim echem w mediach społecznościowych. Influencerka wciąż zbiera pokłosie wypowiedzianych wtedy słów.
Julia Żugaj na Poznańskich Targach Książki
Julia Żugaj pojawiła się na Poznańskich Targach Książki w niedzielę 10 marca. Do influencerki ustawiła się kolejka, w której trzeba było stać nawet parę godzin. Młodym obserwatorom zależało, aby ich idolka oraz ulubienica z internetu podpisała im książkę bądź zrobiła sobie z nimi zdjęcie. Największym echem w mediach społecznościowych odbił się jednak film na TikToku, który nagrała jedna z fanek Julki. Słychać na nim, jak autorka książki odmawia nagrania pozdrowień dla widzki. Wypowiedziała znane już w internecie słowa: "nie mogę myszeczko pozdrawiać dzisiaj, tylko podpisy".
Nagranie z TikToka obiegło wszystkie media społecznościowe w Polsce. Żugajkom (nazwa fanów influencerki) było bardzo przykro, że nie mogły liczyć na pozdrowienia od idolki z internetu. Julia Żugaj tłumaczyła później, że odmawiała nagrywania tego typu filmów, ponieważ zależało jej na tym, aby każda osoba czekająca w kolejce otrzymała od niej autograf na książce. Gdyby zaczęła nagrywać specjalne pozdrowienia, najpewniej nie byłaby w stanie spotkać się ze wszystkimi, którzy na to liczyli.
JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?
Julia Żugaj kontra żugajki
To, że Julia Żugaj zwróciła się do fanki, mówiąc do niej "myszeczko", odbija się jej aktualnie czkawką. Inlufencerka domyślała się zapewne, że odmawianie nagrywania pozdrowień może nie spodobać się jej fanom. Możemy jednak zakładać, że nie spodziewała się, że żugajki zorganizują natarcie, które widoczne jest w komentarzach pod jej filmami na TikToku. Większość z nich nawiązuje do sytuacji, która miała miejsce na Poznańskich Targach Książki. Fani odmawiają Julce polubienia nagranych materiałów i zwracają się do niej per myszeczko.
W temacie lifestyle
- Co kryje się pod tapicerką chińskiego samochodu? Nie jest zbyt dobrze...
- Dodatkowe bilety na koncert Quebonafide. To ostatnia szansa, żeby pożegnać rapera
- Kto dołączy do nowego składu TeenZ? Detektywi z TikToka już wiedzą
- Edzio Rap to fan ekstremalnych podróży. Wbił szpilkę w wielbicieli all inclusive?
Popularne
- Łzy i drżący głos. PashaBiceps stracił czworonożnego przyjaciela
- Amsterdam zaprasza na rave na autostradzie. 9 godzin mocnego techno
- Lalka Anabelle wyruszyła w upiorne tour. Warrenowie ostrzegali, żeby jej nie ruszać
- "Kocham cię". Justin Bieber w ogniu krytyki po słowach do 17-latki
- "Bambiszonki" dropnęły do sklepów. Ile kosztują chrupki bambi?
- Podejrzany o zabójstwo tiktokerki wrócił na miejsce zbrodni. Zostawił przerażający list
- Maskotki Minecraft do kupienia w Biedronce. Ile kosztują?
- Makabryczny widok na filmie Zoi Skubis. Influencerka się tłumaczy
- Mata przewiózł Marylę Rodowicz Mustangiem. Teledysk to totalny viral