Żugajki donoszą o przerażającym zdarzeniu na obozie

Fanki Julii Żugaj mają szokujące doniesienia. Były materacami?

Źródło zdjęć: © Jacek Kurnikowski / AKPA
Weronika Paliczka,
09.05.2024 15:00

Majówka z Julią Żugaj wzbudziła wiele kontrowersji. W internecie dostępna jest gigantyczna liczba filmików nakręconych przez fanki influencerki. Niektórzy wykorzystali wyjazd, aby wietrzyć dramy w świecie internetowych celebrytów.

Świat internetowych celebrytów w bezpośredni i pośredni sposób wpływa na życie ich fanów. Może objawiać się to w różnoraki sposób. Kolekcjonowanie wszystkich przedmiotów wypuszczonych przez influencerów, jeżdżenie na spotkania z nimi, wypisywanie wiadomości, tworzenie kont w mediach społecznościowych zawierających przerobione filmy i zdjęcia gloryfikujące wybraną osobę czy w końcu jeżdżenie na obozy, na których mają pojawić się dane osoby. Wszystko po to, aby jak najlepiej poznać idola, a przede wszystkim: dać się zapamiętać i stworzyć "wyjątkową więź". Influencerzy wykorzystują okazję, zarabiając przy tym ogromne pieniądze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

JULIA ŻUGAJ spełniła już WSZYSTKIE SWOJE MARZENIA?

Majówka z Julią Żugaj to źródło kontrowersji

W tę majówkę wiele żugajek spełniło swoje największe marzenie. Wszystko dzięki czterodniowemu wypadkowi z Julią Żugaj i Kamilem Owczarkiem. Problemy pojawiły się praktycznie na samym początku, gdy w internecie opublikowano "regulamin obozu". Wśród zasad wymieniono możliwość zrobienia maksymalnie czterech zdjęć z idolami, określono także regulamin nagrywania tiktoków z Julią Żugaj. Zasady doprowadziły do buntu żugajek, jednak ostatecznie rozgoryczenie dziewczynek szybko minęło. TikToka zalała fala filmików i zdjęć z Julią Żugaj i Kamilem Owczarkiem. Opisy świadczyły o tym, że uczestniczki obozu bawiły się całkiem nieźle, a nawet był to najlepszy czas ich życia.

trwa ładowanie posta...

Nowa drama w żugajkowym świecie

Gdy kontrowersje związane z regulaminem obozu z Julią Żugaj ucichły, na X pojawiła się nowa drama. Wszystko przez doniesienia jednej z dziewczynek, która rzekomo była na obozie. Informator napisał: "Dziewczynka pierwszej nocy na obozie Julki weszła niechcący do jej pokoju i widziała, jak Julka śpi z Kamilem bez ubrań".

W komentarzach na X pojawił się tłum osób, które były materacami, zasłonami i ścianami w tym pokoju. Wszyscy prześmiewczo potwierdzają doniesienia żugajki. Jeden z komentujących zauważył, że "cały obóz jest, delikatnie mówiąc, dość podejrzany". Inni stwierdzili natomiast, że znając naturę swoich fanek, Julia Żugaj na pewno nie pozostawiłaby swojego pokoju otwartego. Co ciekawe, influencerka od lat pozostaje w szczęśliwym związku z Sheo, z którym zaręczyła się w grudniu 2023 r. Czy więc tajemnicza żugajka chce skłócić swoją idolkę z partnerem?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 15
Anka,zgłoś
Czemu ludzie są dziś tak bezdennie i beznadziejnie głupi?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
haha,zgłoś
ale o co chodzi? xD
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Kto to w ogóle jest ?
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 4