Mężczyzna jest uzależniony od tatuaży

Jest uzależniony od tatuaży. Wszystko przez błąd lekarzy

Źródło zdjęć: © tattboy holden / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,28.03.2024 17:15

Tattboy Holden ma niemal całe ciało pokryte tatuażami. Mężczyzna wydał także fortunę na modyfikacje ciała. W jego historii jest o wiele więcej cierpienia i nieszczęścia, niż może się z pozoru wydawać.

Tattboy Holden poczuł fascynację do tatuaży już jako dziecko. Pierwszą dziarę sprawił sobie dopiero, gdy osiągnął pełnoletność. Był to wizerunek orła, który punktu widzenia bohatera niniejszej historii jest niezwykle ważny. Wybrany przez mężczyznę ptak jest utożsamieniem wolności.

Dzisiaj ciało Holdena jest pokryte tatuażami niemal w 90 proc. Ma wytatuowaną gałkę oczną oraz genitalia. Zainwestował niemal 100 tys. dol. (ok. 400 tys. zł) w modyfikacje ciała, które obejmują m.in. rozcięty język i śruby podskórne umiejscowione na głowie.

Wydał fortunę na przemianę. Jest od tego uzależniony

Życie nie rozpieszczało Holdena. W 2000 r. trafił do szpitala na drobną operację, która odcisnęła na Australijczyku dotkliwe piętno. Doszło do uszkodzenia nerwów, w wyniku czego mężczyzna cierpi na zespół przewlekłego bólu. Tatuaże przynajmniej na trochę odwracają uwagę od cierpienia. "Nadal boli, ale już na moich warunkach. W końcu ból wraca, ale jest to wyzwalające" - przekazał Holden dla portalu Daily Mail.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyrzucili go z Top Model. "Zarapowałem im". Ziętkowski o kulisach życia TikTokera

Tattboy Holden skrywa smutną historię

Autralijczyk traktuje swoje ciało jak dzieło sztuki. Tatuaże pokazują drogę, którą przebył. Od samochodu na plecach, który przypomina, że mężczyzna był zakładnikiem uzbrojonych bandytów, po tęczę na łydce, która jest symbolem wsparcia dla idei równości.

Mój samochód był kiedyś bardzo poszukiwanym modelem. Pewnej nocy wpadłem w zasadzkę i przetrzymywano mnie jako zakładnika przez siedem godzin. Udało mi się uciec, a na pamiątkę tamtych wydarzeń wytatuowałem sobie pojazd na plecach

- powiedział Tattboy Holden dla Daily Mail.

Nietuzinkowy wyglądu utrudnia codzienne funkcjonowanie. Tattboy Holden był niejednokrotnie mylony z przestępcą. Miał też ogromne trudności w znalezieniu pracy. Rozmowy kwalifikacyjne kończyły się, gdy pracodawca spotykał się z mężczyzną twarzą w twarz.

trwa ładowanie posta...

Marzeniem Holdena jest zarabiać jako DJ. Chciałby również wystąpić w horrorze, bo - jak widać po zdjęciach - ma potencjał na karierę w kinie grozy. Myśli, że największym wyzwaniem będzie znaleźć pracę w korporacji. Chciałby mieć szefa, który zrozumie jego problemy z chronicznym bólem.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Miki,zgłoś
Zagubiony mężczyzna.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się