Najbardziej wytatuowana matka w Wielkiej Brytanii

Matka uzależniona od tatuaży. Jej decyzja wstrząsnęła dziećmi

Źródło zdjęć: © Melissa Sloan / Facebook
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.01.2024 15:30

46-letnia Melissa Sloan tytułuje się jako najbardziej wytatuowana matka w Wielkiej Brytanii. Kobieta zszokowała swoje dzieci, bo nałożyła na ciało podkład. Efektem pochwaliła się również w internecie.

Pochodząca z Walii Melissa Sloan tatuuje swoje ciało od ponad 10 lat. W tym czasie zrobiła ok. 800 tatuaży. Skąd takie zainteresowanie? Powodem była trauma z dzieciństwa. Starszy brat znęcał się nad kilkuletnią Melissą. Kobieta sięgnęła po tusz, wykorzystując go jako mechanizm radzenia sobie z traumą.

46-latka jest niemal cała pokryta tatuażami. Do takiego stopnia, że ma całą twarz w czarnym tuszu. Nietypowy wygląd utrudnia kobiecie funkcjonowanie w społeczeństwie. Nieraz zdarzyło się, że była wypraszana z baru lub nie mogła znaleźć pracy.

trwa ładowanie posta...

Najbardziej wytatuowana mama w Wielkiej Brytanii

Melissa postanowiła się przekonać, co by było, gdyby nagle wszystkie tatuaże na jej ciele zniknęły. Kobieta zakryła wzory grubą warstwą makijażu.

- Nałożyłam pół tubki podkładu. To była gruba warstwa niemal jak cement. Czasami zmiana jest dobra. Nudzą mnie ludzie, którzy ciągle pytają, co mam na twarzy. Ukryłam tatuaże, zrobiłam sobie zdjęcie i opublikowałam je na Facebooku. "To serio ty?", pytali znajomi - przekazała Melissa portalowi "The Mirror".

trwa ładowanie posta...

Pokazała się dzieciom bez tatuaży. Przeżyły wstrząs

Melissa jest matką siedmiorga dzieci. Kiedy pokazała się im bez tatuaży, pociechy przeżyły szok. Maluchom nie podobało się, że ich "szalona" mama nie ma żadnego tatuażu.

- Tamtego dnia żadne dziecko ze mną nie rozmawiało. Eksperyment się nie udał. Młodzi myśleli, że rozmawiają z kimś nieznajomym. Kiedy zmyłam makijaż, wszystko wróciło do normy - powiedziała kobieta dla "The Sun".

Melissa zakryła tatuaże w ramach chwilowego eksperymentu. Teraz szuka kolejnych miejsc na ciele, gdzie prześwituje naturalna skóra. Ma ambitne założenie, aby robić sobie trzy dziarki tygodniowo.

trwa ładowanie posta...

Źródło: The Mirror

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 30
Vibe,zgłoś
Z tego co mi się wydaje tatuaże są sztuką, taką formą wyrażenie siebie, ale w przypadku tej Pani nie jestem w stanie stwierdzić co chciała przekazać. Nie mogę wyróżnić żadnych wzorów na twarzy, jakby pomalowała się farbą byłby ten sam efekt, tylko że farbę przynajmniej można zmyć.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Marek,zgłoś
Człowiek nie jest jednak stworzeniem rozumnym, mamy kolejne dowody...
Odpowiedz
24Zgadzam się0Nie zgadzam się
Jojo,zgłoś
Tatuaże sponsorowane oczywiście przez podatników bo ów mamusia nie pracuję.
Odpowiedz
15Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4