Polityk Konfederacji wie, jakiej narodowości był Jezus

Jakiej narodowości był Jezus? Polityk Konfederacji nie ma wątpliwości

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
22.12.2023 13:30

Dzień bez dziwnej wypowiedzi lub stwierdzenia polityków Konfederacji, dniem straconym. Konrad Niżnik, człowiek z Konfederacji Korony Polskiej podzielił się przemyśleniami na platformie X. Dotyczyły narodowości Jezusa.

Konrad Niżnik jest członkiem partii założonej przez Grzegorza Brauna. Jak powszechnie wiadomo, ten drugi nie przepada za Żydami. We wtorek 12 grudnia zgasił gaśnicą chanukowe świecie zapalone w Sejmie. Informował też, że jest to satanistyczne oraz obraźliwe święto. Stwierdził również, że Żydom nie można ufać.

Poglądy szefa podziela Konrad Niżnik. W czwartek 21 grudnia udowodnił to na platformie X. Stwierdził, że Jezus nie był Żydem. Powód, przez który tak twierdzi, jest kuriozalny.

Polityk Konfederacji Korony Polskiej o narodowości Jezusa

Politycy należący do Konfederacji Korony Polskiej nie ukrywają, że nie są tolerancyjni w stosunku do Żydów. Tym razem udowodnił to Konrad Niżnik. Na platformie X podzielił się swoimi przemyśleniami dotyczącymi narodowości Jezusa Chrystusa.

"Żona zwróciła mi uwagę. Widziałeś dzieciątko Jezus. Wszędzie na obrazach, figurach to osoba o blond włosach. I co w związku z tym? A na to, że nasz Zbawiciel nie jest Żydem. Bóg nie ma narodowości. To jasne, aczkolwiek nie dla wszystkich" - napisał Konrad Niżnik na X.

Konrad Niżnik o narodowości Chrystusa
Konrad Niżnik o narodowości Chrystusa (Twitter - Konrad Niżnik , Twitter)

W komentarzach pod wpisem Konrada Niżnika próżno szukać pozytywnych komentarzy. Internauci piszą, że wielokrotnie widzieli obrazy, na których Jezus był przedstawiany jako brunet. Inni pytali polityka, czy naprawdę uważa, że kolor włosów udowadnia czyjąś narodowość.

Użytkownik @Koroluk przypomniał inny wpis Konrada Niżnika z 2020 r. Polityk stwierdził w nim, że nie nie istnieją polscy Żydzi. Poinformował obserwatorów, że są albo Żydzi, albo Polacy, jednak nie można tego łączyć.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
LasPalmas,zgłoś
Konfiarski kato-fanatyzm to jedno, ale jak nisko trzeba upaść, aby nieironicznie przytaczać tweety Koroluka? XDDDDD
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się