Jak sprzedać bilet na koncert Taylor Swift? Fani zdradzają sposób

Jak sprzedać bilet na koncert Taylor Swift? Fani zdradzają sposób

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
27.06.2024 17:15

Taylor Swift od ponad roku jest w trasie koncertowej. Piosenkarka w ramach The Eras Tour zagrała już kilkadziesiąt show. W końcu przyszedł czas na europejską część trasy. Już niedługo wystąpi w Polsce. Sprzedaż biletów ruszyła blisko rok temu. Trudno zaplanować czas z takim wyprzedzeniem. Jak sprzedać wejściówki?

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Artystka jest znana z hitów takich jak "Shake it off", "Bad Blood" czy "We Are Never Ever Getting Back Together". Wokalistka tworzy muzykę głównie w gatunkach takich jak country, pop i pop-rock.

trwa ładowanie posta...

Swift słynie z charakterystycznego stylu pisania piosenek. Większość jej tekstów oparta jest na osobistych doświadczeniach i relacjach miłosnych. Przez lata zdobyła liczne nagrody muzyczne i ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najważniejszych artystek współczesnej muzyki pop.

Jak sprzedać bilety na koncert Taylor Swift

Koncerty Taylor Swift cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z tego powodu artystka gra po kilka występów w danym kraju, a nawet mieście. Show piosenkarki w Polsce będzie można podziwiać aż trzy razy. Wydarzenia odbędą się 1, 2 oraz 3 sierpnia na warszawskim PGE Narodowym. Wszystkie koncerty są wyprzedane. Ostatnią nadzieją jest tzw. resale, czyli zakup biletu z drugiej ręki lub za pośrednictwem oficjalnej strony bileterii.

trwa ładowanie posta...

Pomimo sporego zainteresowania koncertem, większość posiadaczy biletów nie może ich sprzedać. Organizator nie wyraża zgody na bezpodstawną zmianę danych na wejściówce. Aby otrzymać zezwolenie, trzeba podać poważny powód oraz dokument potwierdzający jego wiarygodność np. pismo z urzędu, pracy, od lekarza czy akt zgonu bliskiej osoby. Restrykcyjne zasady prawdopodobnie mają zapobiec sprzedaży biletów po dużo wyższych cenach.

Fani pomagają w sprzedaży biletów

Kupowanie i sprzedawanie biletów na własną rękę wiąże się z pewnym ryzykiem. Zarówno jedna, jak i druga strona może zostać oszukana, dlatego należy zachować ogromną ostrożność z wszelkimi transakcjami poza autoryzowaną bileterią.

trwa ładowanie posta...

Na portalu X działa prężnie rozwijający się polski fanclub Taylor Swift. Konto o nazwie "SwiftPL" działa już od przeszło 11 lat. Zarząd postanowił wyciągnąć rękę do fanów piosenkarki. Stworzył specjalny formularz, który ma ułatwić bezpieczne transakcje między słuchaczami artystki. Aby skorzystać z ich pomocy, należy posiadać zgodę na zmianę danych na bilecie od organizatora koncertu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0