Taylor Swift połknęła robaka. Fanom stanęło serce

Taylor Swift połknęła robaka. Fanom stanęło serce

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
25.06.2024 15:45

Taylor Swift od ponad roku jest w trasie koncertowej. Piosenkarka w ramach The Eras Tour zagrała już kilkadziesiąt show. W końcu przyszedł czas na europejską część trasy. Artystka wystąpiła już w Szwecji, Portugalii, Francji oraz Wielkiej Brytanii. Podczas ostatniego koncertu w Londynie wydarzył się wypadek.

Taylor Swift to amerykańska piosenkarka i autorka tekstów. Artystka jest znana z hitów takich jak "Shake it off", "Bad Blood" czy "We Are Never Ever Getting Back Together". Wokalistka tworzy muzykę głównie w gatunkach takich jak country, pop i pop-rock.

trwa ładowanie posta...

Swift słynie z charakterystycznego stylu pisania piosenek. Większość jej tekstów oparta jest na osobistych doświadczeniach i relacjach miłosnych. Przez lata zdobyła liczne nagrody muzyczne i ugruntowała swoją pozycję jako jedna z najważniejszych artystek współczesnej muzyki pop.

Taylor Swift zagrała koncert w Londynie

Koncerty Taylor Swift cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Z tego powodu artystka gra po kilka występów w danym kraju, a nawet mieście. Show piosenkarki w Wielkiej Brytanii można było podziwiać aż osiem razy. Ostatni raz zagrała tam 23 czerwca. Koncert na londyńskim Stadionie Wembley przyciągnął masę fanów. Był to kolejny sold out na trasie.

trwa ładowanie posta...

Taylor Swift połknęła robaka

Podczas ostatniego występu na Wembley artystce przydarzył się wypadek. Piosenkarka zakrztusiła się robakiem. Z początku starała się nie dać po sobie poznać, że coś jest nie tak. Niestety była zmuszona, aby przestać śpiewać i odkrztusić insekta. Resztkami sił powiedziała: "Połknęłam robaka, możecie śpiewać?". Sytuacja miała miejsce podczas wykonywania 10-minutowej wersji "All Too Well".

trwa ładowanie posta...

Wielu internautów skomentowało sytuację. Większość wykazała się dużym zrozumieniem dla gwiazdy: "jej reakcja jest zabawna", "dobrze, że to nie pszczółkę", "zachowała się profesjonalnie", "współczuję jej", "wow, szacun, ja bym musiała iść do garderoby wypłukać gardło".

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
tjaaa,zgłoś
Wydarzenie przełomowe w historii ludzkości, na miarę wynalezienia koła normalnie
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się