Tiktokerka stworzyła kontrowersyjną akcję uświadamiającą

Influencerka sprankowała Polaków. Poszło o wygląd

Źródło zdjęć: © Instagram: julxxia / Instagram: julxxia
Weronika Paliczka,
27.11.2023 13:15

Tiktokerka Julia Kuspik opowiedziała historię nieudanej operacji nosa. Twórczyni zebrała wiele wsparcia i komplementów dotyczących jej urody. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie fakt, iż operacji nigdy nie było.

Kolejna polska twórczyni wzbudza kontrowersje. W czasach, gdy operacje plastyczne są wyjątkowo popularne, a wraz z częstotliwością ich wykonywania wzrasta liczba nieudanych zabiegów, tiktokera postanowiła sprankować swoich widzów. Poszło o nos.

"Nie ulegaj presji tych czasów"

Tiktokerka Julia Kuspik stworzyła tiktoka, na którym pokazuje proces gojenia po operacji plastycznej nosa. Wcześniej kobieta udostępniła nagrania z przygotowań do operacji, na których dziękowała tureckiej klinice Twoja Estetyka Piękna by Anastazja. Na zdjęciach dodanych później widać mocno zdeformowany nos kobiety. Fotografiom towarzyszą napisy. Tiktokerka napisała: "Miałam naturalną twarz, ale przez to, że nie wpasowywałam się w 'standardy' zdecydowałam się na operację".

Tiktokerka sprankowała widzów
Tiktokerka sprankowała widzów (Julia Kuspik , Tiktok: juliakuspik)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Następna fotografia jest podpisana słowami: "Zmniejszyłam nos. Nie miałam kasy a czułam presję. Codziennie oglądałam tysiące cudownych kobiet na TikToku i Instagramie. Coraz więcej influ robiło operacje, a że mało kto w moim wieku ma kasę, poszłam 'po taniości'".

Komplikacje po "operacji" były poważne

Trzecie zdjęcie Julia Kuspik podpisała: "Jednak nos zaczął mnie swędzieć, nie mogłam oddychać, zaczęłam tracić czucie... Nie rozumiem, ja tylko chciałam być taka ładna, jak inne". Kolejne zdjęcie i ciąg dalszy problemów po operacji: "Bez zmian... Jest coraz gorzej. Przecież miałam ładny nos, po prostu uwierzyłam ludziom, że coś z nim było nie tak".

Tiktokerka sprankowała widzów
Tiktokerka sprankowała widzów (Julia Kuspik , Tiktok: juliakuspik)

Tiktokerka poinformowała, że "po rozmowie z lekarzami jej nos jest do amputacji". Pouczyła także przyszłe osoby chętne na operacje plastyczne: "W operacjach nie ma nic złego, jeśli robi je dobry i doświadczony lekarz. Nie słuchaj ludzi, którzy mówią, że coś z tobą nie tak. 'Lepsze' jest wrogiem dobrego. Mój nos był cudowny, ale już nic mi go nie zwróci".

It's a prank, bro

W drugim tiktoku Julia Kuspik tłumaczy kwestię operacji plastycznej. Influencerka napisała: "Od jakiegoś czasu zauważyłam, że coraz większa ilość pięknych influencerek robi sobie piersi, nosy, wysysa tłuszcz, robi BBL itp. Na nas, kobietach, jest ogromna presja 'perfekcyjności'. W ciągu doby na TikToku, Instagramie, Pintereście itp. wyświetla się nam milion 'idealnych' dziewczyn. Dziewczyn z pięknymi pośladkami, ale szczupłymi nogami, dużym biustem, ale smukłym brzuchem i wąską talią, malutkimi noskami ale ogromnymi ustami. Coraz większa ilość nas-kobiet, młodych dziewczynek śni, by tak wyglądać".

Tiktokerka sprankowała widzów
Tiktokerka sprankowała widzów (Julia Kuspik , Tiktok: juliakuspik)

Tiktokerka poinformowała też, że nie zrobiła sobie operacji nosa, a nagranie miało na celu rozpoczęcie dyskusji na temat zabiegów, które nie zawsze przeprowadzane są przez specjalistów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 3