Przeszedł 30 operacji plastycznych

Przeszedł 30 operacji plastycznych. O negatywne skutki oskarża chirurgów

Źródło zdjęć: © Instagram - Francisco Mariano Ibanez / Canva, Instagram
Natalia Witulska,
11.07.2023 18:00

Francisco Mariano Ibanez przeszedł 30 operacji plastycznych. Wszystko dlatego, że chciał wyglądać jak Ricky Martin. Czy się udało?

Francisco Mariano Ibanez stał się gwiazdą argentyńskich mediów społecznościowych. Mężczyzna określił się w nich jako "lepsza wersja Rickiego Martina".

Negatywne skutki operacji plastycznych

Francisco Mariano Ibanez od najmłodszych lat mierzył się z otyłością oraz depresją. Jego znajomi często mówili mu, że jest podobny do portorykańskiego gwiazdora, Rickiego Martina. Sugestie kolegów były tak silne, że Francisco wpadł w szał operacji plastycznych, aby jak najbardziej przypominać idola.

- Chcę tę twarz i chcę to ciało. Zrobiłem nos, podbródek, usta. Chciałem wyglądać jak Ricky Martin, ale prawda jest taka, że skończyłem ładniejszy od niego. Dostałem zdjęcie Martina, zdałem sobie sprawę, że go lubię i jak wszystko w życiu, kiedy coś mi się podoba, idę po to - powiedział Francisco Mariano Ibanez w wywiadzie z telewizją Elnoueve.

trwa ładowanie posta...

Okazało się, że po przejściu 30 operacji plastycznych, Francesco musi mierzyć się z ich negatywnymi skutkami. Tak duża ilość zabiegów sprawiła, że mężczyzna ma sparaliżowaną połowę twarzy. Argentyńczyk powiedział, że podczas operacji nosa i brody pękł jeden z nerwów.

Francesco zdecydował się również na dermolipektomię, czyli zabieg polegający na usunięciu nadmiaru skóry z okolic brzucha oraz trzy liposukcje. Okazało się, że konsekwencją tych zabiegów jest utrata 25 proc. wzroku.

trwa ładowanie posta...

30-letni Francisco o problemy zdrowotne oraz oszpecenie jego twarzy oskarża jednego z chirurgów. Mężczyzna zapowiedział, że sprawa już niedługo trafi do sądu.

Źródło: polsatnews.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Brad Pitbull,zgłoś
Panie Autorze tego artykułu! Co ma piernik do wiatraka, analogicznie przyrównując: co ma liposukcja czy dermolipektomia do nerwu wzrokowego? Serio, uważa Pan, że zabieg ten miał cokolwiek wspólnego z utratą wzroku?? Po napisaniu tekstu proponuję oddać go analizy pod względem logicznym, stylistycznym i gramatycznym. Nie wystarczy sam "porywający" temat, należy go jeszcze "ubrać" w odpowiednio dobrane słowa oraz zachować ciąg logiczny wypowiedzi. A to już wyższa szkoła jazdy
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się