Filip Zabielski o Pandora Gate

Filip Zabielski o Pandora Gate. "Byłoby mi wstyd na miejscu tych dziewczyn"

Źródło zdjęć: © Instagram - Filip Zabielski / Instagram
Natalia Witulska,
07.10.2023 14:30

Pandora Gate rozwija się na naszych oczach z minuty na minutę. Każdego dnia w mediach społecznościowych pojawiają się informacje o możliwych niestosownych zachowaniach influencerów. Filip Zabielski wydał kolejne oświadczenie.

Odkąd we wtorek 3 października Sylwester Wardęga udostępnił film o ped***lii w kręgach influencerów, polski internet płonie. O niestosowne zachowania oskarżane są kolejne gwiazdy mediów społecznościowych. Jedną z nich jest Filip Zabielski, który miał imprezować z nieletnimi fankami i pić z nimi alkohol.

Filip Zabielski o Pandora Gate

Filip Zabielski zabrał już głos odnośnie do oskarżeń, iż miał kupować alkohol oraz imprezować z 14-latką. Pisaliśmy o tym dokładnie tutaj. W sobotę 7 października influencer postanowił podzielić się kolejnymi przemyśleniami dotyczącymi afery na polskim YouTube.

"Ludzie wpadli w paranoję! To, co się dzieje teraz w internecie, to jakiś absurd. Wszystko jest od razu brane jako prawda i wyolbrzymiane. Nie piszę tu nawet o mojej sytuacji. Szkoda mi innych twórców, którzy są pomawiani, bo sam wiem, jakie to słabe uczucie być hejtowanym na wielką skalę. Zaraz polajkowanie zdjęcia fance, żeby jej się zrobiło miło, będzie traktowane jako pe***lia. Jestem w szoku, że jest tyle osób, co próbuje się wybić na tej aferze. Co się z wami dzieje ludzie?" - napisał Filip Zabielski na Instastory.

Filip Zabielski o aferze
Filip Zabielski o aferze (Instagram - Filip Zabielski , Instagram)

"Na snapie dostałem kilka powiadomień o tym, że jakaś dziewczyna zrobiła screenshota lub zapisała jakiś film i zdjęcie. Prawdopodobnie zaraz będziecie mogli podziwiać mojego pytona. Nie będzie mi wstyd. Nic co ludzkie nie jest mi obce. Bardziej byłoby mi wstyd na miejscu tych dziewczyn. Spotykają się ze mną i wymieniamy się prywatnie fotkami, a teraz jest jakaś afera, poprzestawiało im się w głowie i chcą rozpowszechniać prywatne zdjęcia i filmy. Mega słabe zachowanie, ale co, no trudno" - kontynuował Filip Zabielski.

Filip Zabielski i jego przemyślenia o aferze
Filip Zabielski i jego przemyślenia o aferze (Instagram - Filip Zabielski , Instagram)

"Zaraz będzie wysyp 'poszkodowanych'. Tylko po to, aby zaistnieć i dostać trochę atencji. Ludzie traktują tę aferę jako możliwość wybicia się. Mam nadzieję, że nie skończy się to kogoś bardzo źle. Pamiętajcie, że nie każdy ma mocną psychikę i niektóre osoby mogą tego po prostu nie wytrzymać... Zwracam się do was wszystkich, abyście trochę się opanowali, bo komuś może się stać krzywda..." - napisał Filip Zabielski.

Filip Zabielski o dramie na YouTube
Filip Zabielski o dramie na YouTube (Instagram - Filip Zabielski , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 23
  • emoji kupka - liczba głosów: 7
Matki,zgłoś
Czy będzie coś o Filipie u Konopa? Bo tłumaczenie bardzo dziwne...
Odpowiedz
2Zgadzam się1Nie zgadzam się