FAME MMA we współpracy z DIOZ

FAME MMA z pięknym gestem. Wpłacili gruby hajs na zwierzaki w potrzebie

Źródło zdjęć: © DIOZ
Maja Kozłowska,
11.08.2023 10:30

FAME MMA ogłosiło nietypową współpracę. Organizacja freak fightowa zdecydowała się wesprzeć DIOZ (Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt).

Nie samymi walkami w klatce celebrytów człowiek żyje. FAME MMA nawiązało właśnie nietypową współpracę: nie z producentem sportowych ubrań, nie z producentem białkowych odżywek, nie z producentem sprzętu do ćwiczeń.

FAME MMA sprzymierzyła się z DIOZ-em - Dolnośląskim Inspektoratem Ochrony Zwierząt. DIOZ jest jedną z największych organizacji w Polsce, która:

  • dba o los zwierząt,
  • przeprowadza setki interwencji,
  • odbiera zwierzaki przemocowym właścicielom,
  • zbiera fundusze na leczenie oraz nadzoruje proces adopcyjny i aktywnie poszukuje dla zwierząt nowych, kochających domów.

Przypominamy, że to DIOZ stoi za m.in. odebraniem Danielowi Magicalowi jego skrajnie zaniedbanego psa. Na Instagramie organizacji można prześledzić ich działalność oraz zobaczyć przeprowadzane interwencje.

FAME MMA x DIOZ. Wszystko dla zwierzaczków

Federacja założyła zbiórkę na portalu pomagam.pl i sama zaoferowała wpłatę 30 tys. zł. Oprócz tego DIOZ otrzymał specjalny reflink - zakup biletu na galę lub wykupienie transmisji za jego pośrednictwem sprawi, że 10 proc. z każdej wejściówki i PPV zostanie przekazane na konto fundacji.

"Wszyscy członkowie zarządu naszej federacji to prawdziwi miłośnicy zwierząt. Prywatnie każdy z nich wspiera na różne sposoby organizacje pro-zwierzęce. Teraz zdecydowaliśmy się zrobić coś więcej. Fani FAME niejednokrotnie okazywali wielkie serce i gotowość pomocy potrzebującym. Wierzymy, że i teraz wspólnie zrobimy coś dobrego" - mówi Michał Jurczyga, rzecznik FAME MMA.

Na gali FAME XIX w Krakowie stanie stoisko DIOZ, w którym wolontariusze będą zbierali dary rzeczowe. Na social mediach federacji będą publikowane historie psów pod opieką organizacji, które wciąż oczekują na adopcję.

Skórka, na pierwszy rzut oka, może wydawać się nieco nieufna, ale gdy tylko poczuje się bezpiecznie, odkrywa swoje prawdziwe oblicze. Pełna energii, czasami zachowując się jak szczeniak. Potrzebuje chwili na poznanie człowieka, ale kiedy już nawiąże więź, staje się niezwykle ciekawska i towarzyska. Skórka jest niezwykłą suczką. Potrzebuje odpowiedniego domu, gdzie będzie mogła rozwijać zaufanie i cieszyć się życiem.

- FAME MMA
FAME MMA nawiązał współpracę z DIOZ
FAME MMA nawiązał współpracę z DIOZ (DIOZ)

W placówkach DIOZ przebywa ok. 500 zwierząt. Większość z nich wymaga opieki weterynaryjnej - od odrobaczenia po przeprowadzenie poważnych zabiegów oraz operacji. Miesięczny koszt działania organizacji to minimum 500 tys. zł.

"Jesteśmy niezmiernie podekscytowani współpracą z FAME. Wierzymy, że taka inicjatywa może mieć ogromny wpływ na świadomość społeczną i przyczynić się do poprawy warunków życia zwierząt. Partnerstwo to ukazuje, że różnorodne dziedziny mogą ze sobą współpracować dla wyższego celu, a my jesteśmy zobowiązani do angażowania się w takie projekty dla dobra naszych podopiecznych" - powiedział Wojciech Niedzielski z DIOZ.

Źródło: mma.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0