Plotki o związku Fagaty

Nowy chłopak Fagaty? Usunięte nagranie daje do myślenia

Źródło zdjęć: © Fagata / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,22.11.2023 16:45

Influencerka Agata Fąk, znana jako Fagata, chętnie dzieli się swoim życiem w sieci. Tym razem w internecie pojawił się film, którego bardzo chciałaby się pozbyć.

Fagata zyskała popularność jako uczestniczka projektu Team X i dziewczyna Stuarta B. "Stuu". Młoda gwiazda znalazła się w ogniu krytyki po wybuchu afery pedofilskiej Pandora Gate. Internauci oskarżają ją, że "wiedziała, choć nie powiedziała" o mrocznej stronie swojego byłego partnera. Ona sama nie ma sobie nic do zarzucenia.

Jednym z miejsc, na którym Fagata kontaktuje się z fanami, jest TikTok. Profil influencerki śledzi ponad 2,5 mln osób. Młoda celebrytka dodała film, który usunęła po krótkim czasie. Fakt ten nagłośnił Natan Marcoń, który powiedzieć, że jest skonfliktowany z Fagatą, to jak nic nie powiedzieć.

trwa ładowanie posta...

Fagata i Piotr Lizakowski

Na tajemniczym nagraniu widać Fagatę w towarzystwie innego influencera. Jest nim Piotr Lizakowski, zawodnik MMA oraz youtuber z kanału "Ebe Ebe". To nie pierwszy raz, gdy influencerka ma z nim do czynienia. Wcześniej, gdy Lizakowski prowadził live'a, Fagata napisała mu, że goli miejsca intymne, co rozeszło się szerokim echem w sieci.

trwa ładowanie posta...

Swoje trzy grosze dorzucił jeszcze Psychotrop, wrzucając na instastories wymowną fotkę z Fagatą i Lizakiem. Jak potoczy się historia dwojga influencerów? Będzie z tego coś więcej? Trudno powiedzieć. Na razie internet jest pełen plotek i domysłów.

Fagata i Lizak
Fagata i Lizak (Instagram)

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Źródło: Boop

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5