Kacper Błoński kończy temat współżycia z Fagatą

Fagata mówi, jak było z Crusherem. Czy to koniec dramy?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
26.09.2023 11:30

Kacper Błoński i Fagata przespali się ze sobą. Każde z nich zapamiętało to troszeczkę inaczej. Czy walka na riposty dobiegnie końca?

W zeszły czwartek ukazał się materiał z rozmowy influencera Kacpra Błońskiego z raperem działającym pod pseudonimem Ostry. Wszystko odbyło się w ramach formatu Face 2 Face organizowanego przez Fame MMA. Kacper zdradził wtedy, że współżył z kontrowersyjną influencerką Fagatą.

Fagata o "dośrodkowaniu" Crushera

Kacper wykazał się brakiem szacunku i naruszył prywatność Fagaty. Największy Polski Crusher skomentował całą sprawę słowami: "Była imprezka. Było dośrodkowanie."

trwa ładowanie posta...

Fagata jednak szybko odniosła się do wypowiedzi Błońskiego i zakwestionowała przedstawiony przebieg wydarzeń. Influencerka wyjaśnia, że całe zdarzenie miało miejsce w domu i trwało 10 sekund.

trwa ładowanie posta...

Crusher posypał głowę popiołem

Wydawałoby się, że na tym skończy się spór Kacpra i Fagaty, natomiast influencer nie powstrzymał się od dalszego komentarza. Zarzuca on Fagacie, że szybko zgodziła się z nim przespać.

trwa ładowanie posta...

Wczoraj Kacper Błoński opublikował na swoim X post, w którym przyznaje, że poruszenie delikatnego tematu było "nieeleganckie i niepotrzebne". Influencer chce zakończyć temat stosunku z Fagatą, o czym jasno pisze w poście.

Kacper Błoński kończy temat stosunku z Fagatą.
Kacper Błoński kończy temat stosunku z Fagatą. (Kacper Błoński , X)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 2
  • emoji kupka - liczba głosów: 10