Kim jest partner Fagaty?

Fagata pozuje z brzuchem. Kim jest jej partner Lizak?

Źródło zdjęć: © Instagram
KIW,
15.02.2024 11:15

Fagata w walentynki wręczyła swoim fanom prezent w postaci teledysku. Choć influencerka występuje na nim z brzuchem, w rzeczywistości nie jest w ciąży. Nie zmienia to faktu, że jej serce skradł youtuber i freak fighter Lizak. Kim jest wybranek Fagaty?

Agata Fąk, znana szerzej jako Fagata, to postać, która od kilku lat jest obecna w polskim internecie. Zdobyła popularność dzięki swojej działalności na platformie YouTube, gdzie początkowo tworzyła filmy razem ze swoim ówczesnym partnerem, Stuu. W ostatnim czasie Fagata wzbudziła kontrowersje dzięki swojej aktywności na niebieskiej platformie, gdzie publikuje treści przeznaczone dla dorosłych.

W jednym z ostatnich wywiadów 23-letnia influencerka opowiedziała o swoim romansie z raperem Żabsonem. Według Fagaty proponował jej potajemny seks, mimo że był w związku z inną kobietą. Ta informacja wywołała sporo kontrowersji i poruszenia w polskim internecie.

"Sexy c*pka spod Konina" dobrze wie, jak pozostać na językach fanów. W walentynki udostępniła klip do kawałka "Osobowości Dwie". Teledyskowi towarzyszyła również sesja zdjęciowa, na której Fagata pozuje ze sztucznym brzuchem ciążowym. Jak można się domyślić, od razu pojawiły się pytania o to, czy influencerka jest w ciąży. I choć do takiego stanu rzeczy zapewne jeszcze daleko, już teraz oficjalnie wiadomo, z kim Fagata jest z związku.

FAGATA - Osobowości Dwie

Fagata w związku z Lizakiem. Kim jest jej partner?

Już w listopadzie zeszłego roku zaczęły krążyć plotki, że serce Fagaty jest już zajęte. Influencerka była kilkukrotnie widziana z Piotrem Lizakowskim "Lizakiem". Po pewnym czasie okazało się, że te plotki są prawdą i para faktycznie jest razem.

Piotr Lizakowski "Lizak", rok starszy od Fagaty, pochodzi z Gdańska. Zasłynął dzięki swojej aktywności na YouTube, gdzie tworzył filmy w ekipie "EBE EBE". Jednak prawdziwą sławę przyniosło mu podpisanie kontraktu z federacją Clout MMA. Lizak już pokonał w oktagonie takie osoby jak Dominik Skowyra czy Marcin Najman, co przyniosło mu uznanie wśród fanów walk freak fightowych.

"NIE MIAŁEM NAWET PIENIĘDZY NA JEDZENIE! DLATEGO WIERZCIE W SIEBIE!" LIZAK O CIĘŻKICH POCZĄTKACH!

W wywiadzie z "MMA - Bądź na bieżąco" Lizak opowiedział o swojej przeszłości: - Po maturze od razu wyjechałem do Warszawy. Miałem wiele momentów, kiedy pracowałem na magazynie, wynajmowałem pokój od pewnej rodziny, kiedy nie miałem nawet pieniędzy na jedzenie. Miałem kilka załamań, kiedy chciałem się poddać. Myślałem, że może wrócę do Gdańska, do ciepłego domu, do rodziców, ale zawsze mówiłem sobie "zostań jeszcze jeden dzień dłużej, postaraj się, daj coś z siebie, to może coś cię spotka dobrego". Wierzcie w siebie - przekonywał Lizak.

trwa ładowanie posta...

W jednym z najnowszych wywiadów z "PapiTV" Lizak wspomniał o swoim związku z Fagatą. - Wszyscy się dziwią, że taki spokojny, ułożony chłopak jak ja się z nią spotyka. Jeśli mam być szczery, nikt nigdy w życiu tak o mnie nie dbał jak Agata. Naprawdę, ona się tak nie zachowuje jak w internecie, jak my się widzimy. Tyle mi okazuje emocji, uczuć, wszystko mam z nią, dba o mnie - wyznał Lizak.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 4