Monika Kociołek ogłosiła obóz z widzami. Cena zaskakuje
O Monice Kociołek cały czas jest głośno. Ostatnio przyciągnęła wszystkich informacją, że w wakacje będzie można pojechać z nią na obóz. Co jest zaplanowane na obozie oraz ile kosztuje?
Monika Kociołek jest ostatnio gorącym tematem dyskusji w mediach społecznościowych. Głównym powodem są wypowiedzi influencerki w jej filmach lub też na relacjach.
Podobne
- Monika Kociołek usuwa błędy młodości. "Żałuję szczerze"
- Monika Kociołek utarła nosa hejterom? Wydaje nową piosenkę z "KRAAA"
- Monika Kociołek. Od kontrowersyjnej gwiazdy do ulubienicy TikToka
- Monika Kociołek nie jest pato? Dostała zaskakujący komplement
- Monika Kociołek ukrywa współprace? UOKiK nie będzie zadowolony
Postanowiła wykorzystać moment rozgłosu i ogłosić kilka nadchodzących wydarzeń.
Z okazji Dnia Dziecka zorganizowała dla fanów spotkanie z nią oraz Piotrem Ambryszewskim "Pedro". Widzowie Mony będą mieli okazję spotkać się z tą dwójką influencerów na Meet&Greet.
Obóz Moniki Kociołek
Jednak oprócz Dnia Dziecka Monika Kociołek ogłosiła, że będzie możliwość spotkania się z nią podczas obozu letniego "Mona x Mini Mona Camp". Organizatorem jest Spotlight Events.
Obóz będzie się odbywał od 26 czerwca do 1 lipca 2023 r. w Kompleksie Wypoczynkowym Temar w Kołatce. Cena, jaką trzeba zapłacić za pobyt, wynosi 2550 zł.
Influencerka mówi, że jest to sposób na jeszcze bliższe poznanie się z fanami. Będzie to też okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale też nauki i rozwijania umiejętności.
Fani Mony nie mogą się doczekać
Zapowiada się, że obóz "Mona x Mini Mona Camp" jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego lata dla fanów Moniki Kociołek.
Mimo wszystko, czy cena nie jest zbyt wysoka za taki wyjazd? Moim zdaniem cena samego obozu jest podobna do kosztów innych wyjazdów z influencerami.
Jednak w cenie takiego obozu powinno być również uwzględnione meet&greet czy sesja zdjęciowa, a u Moniki Kociołek jest to dodatkowy koszt prawie 300 zł oraz osobne wydarzenie.
Warto przypomnieć, że fanami Mony są dzieci w wieku szkolnym, które nie zarabiają własnych pieniędzy i koszty takiego spotkania z ich idolką ponoszą rodzice.
Według mnie spotkanie z Moniką Kociołek oraz "Pedro" powinno być w cenie obozu, a nie jako osobne wydarzenie.
Co o tym myślicie?
źródło: dywanik.pl
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Edzio Rap drugi raz wbił na O'Block. Nawinął z lokalsami (i przeżył)
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Young Leosia i Kacper Błoński mają "dziecko". Ich wspólne lody już w sklepach
- Julii Żugaj pichci ze swoim chłopakiem. Miał być sernik, wyszedł piernik
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?