Monika Kociołek ogłosiła obóz dla fanów. Ile będzie on kosztował?

Monika Kociołek ogłosiła obóz z widzami. Cena zaskakuje

Źródło zdjęć: © vibez / canva, spotlightevents.pl
Weronika Plucińska,
24.04.2023 15:00

O Monice Kociołek cały czas jest głośno. Ostatnio przyciągnęła wszystkich informacją, że w wakacje będzie można pojechać z nią na obóz. Co jest zaplanowane na obozie oraz ile kosztuje?

Monika Kociołek jest ostatnio gorącym tematem dyskusji w mediach społecznościowych. Głównym powodem są wypowiedzi influencerki w jej filmach lub też na relacjach.

Postanowiła wykorzystać moment rozgłosu i ogłosić kilka nadchodzących wydarzeń.

Z okazji Dnia Dziecka zorganizowała dla fanów spotkanie z nią oraz Piotrem Ambryszewskim "Pedro". Widzowie Mony będą mieli okazję spotkać się z tą dwójką influencerów na Meet&Greet.

Obóz Moniki Kociołek

Jednak oprócz Dnia Dziecka Monika Kociołek ogłosiła, że będzie możliwość spotkania się z nią podczas obozu letniego "Mona x Mini Mona Camp". Organizatorem jest Spotlight Events.

Obóz będzie się odbywał od 26 czerwca do 1 lipca 2023 r. w Kompleksie Wypoczynkowym Temar w Kołatce. Cena, jaką trzeba zapłacić za pobyt, wynosi 2550 zł.

Program obozu Moniki Kociołek
Program obozu Moniki Kociołek (spotlightevents.pl , spotlightevents.pl)

Influencerka mówi, że jest to sposób na jeszcze bliższe poznanie się z fanami. Będzie to też okazja do wspólnego spędzenia czasu, ale też nauki i rozwijania umiejętności.

Fani Mony nie mogą się doczekać

Zapowiada się, że obóz "Mona x Mini Mona Camp" jest jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego lata dla fanów Moniki Kociołek.

Mimo wszystko, czy cena nie jest zbyt wysoka za taki wyjazd? Moim zdaniem cena samego obozu jest podobna do kosztów innych wyjazdów z influencerami.

Jednak w cenie takiego obozu powinno być również uwzględnione meet&greet czy sesja zdjęciowa, a u Moniki Kociołek jest to dodatkowy koszt prawie 300 zł oraz osobne wydarzenie.

Warto przypomnieć, że fanami Mony są dzieci w wieku szkolnym, które nie zarabiają własnych pieniędzy i koszty takiego spotkania z ich idolką ponoszą rodzice.

Według mnie spotkanie z Moniką Kociołek oraz "Pedro" powinno być w cenie obozu, a nie jako osobne wydarzenie.

Co o tym myślicie?

źródło: dywanik.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 80
  • emoji ogień - liczba głosów: 15
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
asia,zgłoś
chcem być na tym obozie
Odpowiedz
5Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zosia11Mika17,zgłoś
Ej a bedzie. 10 sierpnia
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (3)
Zobacz komentarze: 5