Dobromir Sośnierz przyprowadził psa do telewizyjnego studia

Dobromir Sośnierz przyszedł z psem do telewizji. Śmiechom nie było końca

Źródło zdjęć: © Facebook - Dobromir Sośnierz
Maja Kozłowska,
04.10.2023 17:00

Dobromir Sośnierz, wiceprezes partii Wolnościowcy, pojawił się w telewizji z czworonożnym towarzyszem. Prowadzący wzięli to za dowód, że członkowie Konfederacji jednak nie jedzą psów.

Do nietypowej sytuacji doszło podczas wieczornego wydania Polsat News dnia 3 października. Okazało się, że wraz z goszczącym w programie Dobromirem Sośnierzem w studiu telewizyjnym pojawił się... pies. Czworonóg należy do asystentki posła, jednak zdecydowanie pomógł w ociepleniu wizerunku wolnościowca.

Dobromir Sośnierz jest kandydatem do Sejmu Konfederacji. Startuje z nr 4 w okręgu 18. Wzbudził kontrowersje m.in. głośną wypowiedzią o konieczności strzelania do imigrantów, szokującym plakatem wyborczym, kpiącym z samobójstwa oraz przyklaśnięciu zdaniu partyjnej koleżanki Natalii Jabłońskiej, która stwierdziła, że "mięso to mięso", odnosząc się do zakazu uboju psów.

Dobromir Sośnierz z pieskiem w studiu

Do sieci trafił klip z wczorajszej "Debaty Dnia" w Polsat News. Kawałek programu poświęcono pieskowi, który przyszedł do studia razem z Sośnierzem.

Chyba się wpisuje w tę słynną debatę o konsumowaniu... Rozumiem, że został pies przyprowadzony jako żywy dowód, że nie zachodzi taka okoliczność, że jest bezpieczny

- zażartowała red. Agnieszka Gozdyra.

Prowadząca empirycznie sprawdziła, czy z psem jest wszystko dobrze, po czym stwierdziła, że zachęca polityków i polityczki do odwiedzania studia ze swoimi pupilami.

Skoro są pet friendly restauracje czy kina - to czemu nie telewizja?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0