Kobietę denerwowały okoliczne psy

Denerwowały ją okoliczne psy. Zdecydowała się drastyczny ruch

Źródło zdjęć: © KMP Jaworzno / KMP Jaworzno
Natalia Witulska,
14.01.2024 12:00

Seniorkę z Jaworzna drażniło szczekanie okolicznych psów oraz fakt, że właściciele nie sprzątają po czworonogach. Kobieta na własną rękę postanowiła pozbyć się zwierzaków. Teraz za to odpowie.

Funkcjonariusze policji z Jaworzna zatrzymali 69-latkę. W poniedziałek 8 stycznia otrzymali zgłoszenie od jednego z mieszkańców miasta. Mężczyzna poinformował, że na terenie zieleńca przy ul. Grunwaldzkiej leżą rozrzucone kawałki wędlin, które nafaszerowane są pinezkami. Jak poinformował zespół prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jaworznie, ofiarami pułapek miały być wyprowadzane tam na spacer psy.

Seniorka rozstawiła pułapki na psy

Policjanci z Jaworzna ustalili, że niebezpieczne, a wręcz śmiercionośne pułapki rozstawiła starsza kobieta. Funkcjonariusze dowiedzieli się wszystkiego dzięki relacjom świadków, a także dokładnej analizie monitoringu pobliskiego sklepu. Na nagraniach było widać, jak 69-latka rozrzuca wędliny, w których były pinezki. Seniorkę od razu zatrzymano.

Seniorka chciała się pozbyć okolicznych psów
Seniorka chciała się pozbyć okolicznych psów (Canva)

Seniorka z Jaworzna usłyszała zarzut usiłowania uśmiercenia nieokreślonej liczby zwierząt ze szczególnym okrucieństwem. Do wszystkiego się przyznała. Kobieta powiedziała, że denerwowało ją szczekanie psów, a także fakt, że ich właściciele po nich nie sprzątali. Swoją decyzję tłumaczyła tym, że czuła się sfrustrowana. Grozi jej teraz kara pozbawienia wolności na pięć lat.

Źródło: polsatnews.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1