Chrapiesz podczas snu? Możesz dostać za to pieniądze
Regularnie chrapiesz i denerwujesz domowników? Może okazać się, że jest to objaw choroby, a wtedy przysługuje ci prawo do świadczeń.
Chrapanie to nie tylko denerwujący problem, który przeszkadza w nocy. Często może być to objaw poważnego schorzenia, jakim jest bezdech senny. W Wielkiej Brytanii możliwe jest ubieganie się o specjalne świadczenia, które można wykorzystać na leczenie choroby.
Podobne
- Prawica przerażona bokserką z Algierii. Powodem wygląd olimpijki
- Polacy chcą zmian w 800 plus. Pieniądze nie dla wszystkich
- Uwolnili najbardziej samotną owcę. Gehenna trwała za długo
- Spektakularna ucieczka terrorysty. Zbiegł z więzienia przebrany za kucharza
- "To jest żart". Młodzi Europejczycy kontra rynek mieszkaniowy
Wypłata za chrapanie
Aż 156 funtów tygodniowo (ok. 788 zł), tyle może otrzymać obywatel Wielkiej Brytanii, jeśli udowodni, że chrapanie jest wynikiem bezdechu sennego. Choroba ta jest bardzo niebezpieczna dla zdrowia i życia ludzi.
Jeśli mieszkaniec Wielkiej Brytanii regularnie chrapie, budzi się w nocy, z trudem łapiąc oddech oraz charczy, może ubiegać się o specjalne świadczenia. Należy jedynie udać się do specjalisty, który stwierdzi, że są to objawy ww. schorzenia, a także przyznać, że utrudnia to codzienne funkcjonowanie.
Jak czytamy na Instagramie @ladbible, pieniądze otrzymuje się w formie zasiłku na rzecz niezależności osobistej, przeznaczonego dla osób cierpiących na długotrwałe problemy ze zdrowiem fizycznym lub psychicznym wynikające z niepełnosprawności.
Popularne
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Dziki Trener zapowiada pozwy? "Nie pomoże usuwanie postów"
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Przemek Pro mocno o "szon patrolu"? "Przegrywy, które nigdy nie będą miały dziewczyny"
- Trzy kobiety, jeden schön patrol. To najlepsza akcja roku?
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- Ostatnie miejsce Julii Żugaj w "TTBZ". W sieci wybuchła burza
- Game over, jesienna nudo. Najlepsze gry na mgliste popołudnie