Czy powstanie Ministerstwo Szczęścia?

Chcą powołać Ministerstwo Szczęścia. Nowy pomysł polityków

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
07.11.2023 18:15

Na oryginalny pomysł wpadła przewodnicząca Rady Federacji Rosyjskiej. Walentyna Matwienko postuluje, aby w kraju powstało Ministerstwo Szczęścia.

Przewodnicząca Rady Federacji Rosyjskiej Walentyna Matwienko uważa, że rząd robi za mało, aby uszczęśliwiać obywateli. Właśnie dlatego zaproponowała powstanie nowego ministerstwa, w którym urzędnicy będą robić wszystko, aby Rosjanie byli jak najbardziej zadowoleni z życia.

Ministerstwo Szczęścia w Rosji

Walentyna Matwienko w rozmowie z agencją TASS pochwaliła się pomysłem na stworzenie nowego resortu. Przewodnicząca Rady Federacji Rosyjskiej wyjaśniła, że Ministerstwo Szczęścia zajmowałoby się analizą istniejących oraz przyszłych ustaw pod kątem poprawy jakości życia mieszkańców.

- Marzyłam, a nawet proponowałam: utwórzmy Ministerstwo Szczęścia w Rosji. Departament, przez który będą sprawdzane wszystkie decyzje, wszystkie ustawy, na temat tego, czy to nowe prawo czyni ludźmi szczęśliwszymi - powiedziała Matwienko w rozmowie z mediami.

trwa ładowanie posta...

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Pomysł na stworzenie Ministerstwa Szczęścia nie jest jedynym, na który w ostatnim czasie wpadła Walentyna Matwienko. Jak donosi polsatnews.pl, polityczka w raporcie rozesłanym kilkanaście tygodni temu do wszystkich parlamentów świata dotyczącym wojny w Ukrainie, stwierdziła, że Siły Zbrojne Ukrainy wykorzystują do walki zwierzęta, a dokładnie wszy bojowe.

Przewodnicząca Rady Federacji Rosyjskiej stwierdziła, że wszy mają być produkowane w amerykańskich laboratoriach na terenie Ukrainy. W raporcie przekonywała, że ten rodzaj broni może zaszkodzić zarówno ludziom, jak i zwierzętom.

Źródło: polsatnews.pl

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0