Billie Eilish wyoutowana

Billie Eilish wyoutowana. Czy "wychodzenie z szafy" jest potrzebne?

Źródło zdjęć: © Instagram: billieeilish / Instagram: billieeilish
Weronika Paliczka,
04.12.2023 11:30

Billie Eilish została wyoutowana podczas rozdania nagród Variety Hitmakers. Artystce nie podoba się sposób, w jaki wyszła z szafy. Billie krytykuje Variety.

Seksualność i orientacja Billie Eilish do niedawna pozostawały jedynie w strefie domysłów. Artystka unikała komentowania swojej orientacji. Podczas Variety Hitmakers Brunch dziennikarka zapytała zdobywczynię Oscara o jej kontakty z kobietami.

Billie Eilish jest biseksualna?

W odpowiedzi na pytanie Billie stwierdziła, że nadal boi się kobiet, ale uważa, że są śliczne. Zdziwiona dziennikarka zapytała, czy to sposób artystki na wyjście z szafy. Międzynarodowa gwiazda stwierdziła, że dla niej to było oczywiste, a samo "outowanie" nie ma sensu.

trwa ładowanie posta...

Billie nie popiera działań Variety

Rozmowa z dziennikarką Variety ewidentnie zirytowała Billie Eilish, która na Instagramie umieściła zdjęcie z toalety z podpisem: "dziękuję Variety za nagrodę i za wyoutowanie mnie na czerwony dywan o 11 rano, zamiast rozmawiać o czymkolwiek innym, co się liczy. Lubię chłopców i dziewczęta. Dajcie mi spokój z tą sprawą, proszę, dosłownie, kogo to obchodzi, streamujcie 'What was I made for'".

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Na Instastory artystka dodała fragment z wywiadu oraz dwa zdjęcia z wymownymi nagraniami muzycznymi. Jedno z nich to piosenka Nicki Minaj "Stupid Hoe", a drugie: "F-U" autorstwa Yo Gotti. Oba utwory w jasny sposób sugerują podejście Billie Eilish do przymusowego wyoutowania.

trwa ładowanie posta...

Czy outowanie ma sens?

O outowaniu mówimy, gdy ktoś informuje o orientacji innej, niż heteroseksualna. Zazwyczaj dzieje się to dobrowolnie, jednak zdarzają się sytuacje, w których wyjście z szafy podyktowane jest przymusem. Tak wyglądała deklaracja Kita Connora, który wyszedł z szafy pod presją widzów serialu "Heartstopper".

Kwestią wzbudzającą wątpliwości jest zasadność deklarowania jakiejkolwiek orientacji. Upodobania seksualne czy romantyczne są na tyle delikatną i prywatną sprawą, że deklarowanie ich całemu światu nie powinno być oczekiwane.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1