Billie Eilish szczerze o cenie sławy

Billie Eilish szczerze o cenie sławy. "Straciłam przyjaciół"

Źródło zdjęć: © Instagram - Billie Eilish / Instagram
Natalia Witulska,
10.06.2024 18:00

Billie Eilis, czyli jedna z największych muzycznych gwiazd na całym świecie, udzieliła bardzo szczerego wywiadu. Piosenkarka przyznała, że sława niesie ze sobą wiele smutnych konsekwencji. Jedną z nich jest fakt, że artystka straciła kontakt z wieloletnimi przyjaciółmi.

Gdy myślimy o sławie, bardzo często mamy w głowie same jej pozytywne aspekty. Pieniądze, wpływ, samochody, ubrania, możliwości - to pierwsze, o czym myślimy, gdy przed oczami mamy bardzo znane osoby. Na pierwszy rzut oka wydaje nam się, że sami oddalibyśmy wszystko, aby mieć chociaż połowę tego, co największe gwiazdy znane na całym świecie. Zapominamy jednak, że są oni takimi samymi ludźmi jak my. Co więcej, mierzą się z identycznymi problemami.

Gwiazdy regularnie próbują wytłumaczyć nam, że w wielu aspektach sława wcale nie jest tak kolorowa, jak się nam wydaje. Opowiadają o problemach ze stalkerami, o tym, że nie mogą wyjść z domu, pójść na zakupy czy na obiad w spokoju. Przez cały czas muszą poruszać się z ochroną, ponieważ istnieją fan, którzy chcą im zrobić krzywdę. Wiele gwiazd podkreśla, że nie ma prawdziwych przyjaciół, gdyż nie wie, komu można zaufać. Właśnie o tej kwestii opowiadała Billie Eilish, idolka młodego pokolenia.

Billie Eilish opowiedziała o cenie sławy

Billie Eilish to jedna z najbardziej utalentowanych oraz rozpoznawalnych piosenkarek. Od kilku lat jest na topie, jeśli chodzi o scenę muzyczną. Za piosenkę "What Was I Made For", którą wraz z bratem stworzyła do głośnego filmu "Barbie", otrzymała statuetkę Oscara. Warto przypomnieć, że dziewczyna ma dopiero 22 lata, a już inspiruje cały świat i wprowadza nowy styl muzyczny na rynek.

KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO

W poniedziałek 10 czerwca na kanale YouTube BBC Sounds ukazał się podcast, w którym wystąpiła Billie Eilish. Piosenkarka podzieliła się bardzo smutnymi doświadczeniami. Opowiedziała, że przez sławę straciła wielu przyjaciół, z którymi kiedyś rozmawiała regularnie. Co więcej, jeden z nich "zghostował" artystkę. Dla tych, co nie wiedzą, tłumaczymy. Ghosting polega na nagłym odcięciu się od znajomego czy potencjalnego partnera bez żadnego wyjaśnienia.

Full episode! Billie Eilish joins Lily and Miquita for Listen Bitch | Miss Me?

Billie Eilish powiedziała, że przy jej boku została jedna przyjaciółka z czasów, zanim była sławna. Zoe nie opuszcza jej nigdy i artystka liczy, że tak zostanie. Przyznała, że jej jedynymi bliższymi znajomymi są osoby, z którymi pracuje. Nie jest w stanie zaufać nikomu z branży na tyle, aby móc powiedzieć, że ma przyjaciół w biznesie. Początkowo było jej z tym trudno, jednak teraz już się przyzwyczaiła do tej sytuacji.

Źródło: bbc.com

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1