popkultura
Aresztowania w związku z zabójstwem Tupaca. Przełom po 27 latach
Billie Eilish rozstała się z Jessem Rutherfordem

Fanki Billie Eilish dziękują Bogu. Wszystko przez jej rozstanie

Źródło zdjęć: © Billie Eilish, Instagram.com
Anna RusakAnna Rusak,18.05.2023 13:15

Dość mocno krytykowana para muzyków, czyli Billie Eilish i Jesse Rutherford, właśnie się rozstała. Reakcja fanów jest dość oczywista. Pytają też o Taylor Swift.

Dość mocno krytykowany, przypuszczalny związek Taylor Swift z Mattem Healym na chwilę odciągnął uwagę internautów od innej, problematycznej według nich relacji. Chodzi oczywiście o Billie Eilish i Jesse'a Rutherforda z zespołu The Neighbourhood.

Para, która spotykała się od jesieni zeszłego roku, wywoływała dużo dyskusji w internecie ze względu na różnice wieku. Teraz przedstawiciele Eilish poinformowali, że piosenkarka nie spotyka się już z Rutherfordem. Jak zareagowali fani?

Billie Eilish i Jesse Rutherford się rozstali

Gdy Billie Eilish zaczęła spotykać się z wokalistą zespołu The Neighbourhood, fani piosenkarki nie byli zachwyceni. Nie podobało im się, że między parą jest 11 lat różnicy - Billie ma 21 lat, a Jess w sierpniu skończy 32 lata. Na TikToku w pewnym momencie ich relacji bronił nawet brat Eilish.

Nic jednak nie trwa wiecznie. W środę 17 maja portal Page Six poinformował, że przedstawiciele piosenkarki potwierdzili, że para się rozstała. Ostatni raz Billie i Jess mieli być widziani w kwietniu na Coachelli. Już w maju na Met Gali Eilish pojawiała się bez Rutherforda.

- Możemy potwierdzić, że Billie i Jesse rozstali się polubownie i pozostali dobrymi przyjaciółmi - przekazał Page Six przedstawiciel piosenkarki.

trwa ładowanie posta...

Fani reagują na rozstanie Billie Eilish i Jesse'a Rutherforda

Jak możecie się domyślić, fani dość entuzjastycznie zareagowali na rozstanie pary. Przyznawali, że czekali na to od dawna, a nawet dziękowali Jezusowi za to, że Eilish i Rutherford nie są już razem. W zasadzie trudno znaleźć komentarze osób, które byłyby zasmucone tą sytuacją.

"Billie Eilish i Jesse Rutherford polubownie zerwali po niecałym roku randkowania! Wiedziałam! Kilka dni temu powiedziałam mojej mamie, że mama Billie opublikowała kilka rodzinnych zdjęć, na których nie było Jesse'a. Tak! Tak! Dzięki Bogu! W końcu jakieś wspaniałe wiadomości! Alleluja! Chwalmy Pana!" - ekscytowała się jedna z użytkowniczek.

trwa ładowanie posta...

Fani oczywiście już sugerują, że nowa płyta Billie będzie dotyczyła relacji z Jessem i przyznają, że nie mogą się jej doczekać. Pojawiły się też odniesienia do Taylor Swift. Użytkownicy piszą z nadzieją, że piosenkarka weźmie przykład z Billie i niedługo przeczytają o jej rozstaniu.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Page Six

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
50 tys. dol. uleczy złamane serce? Fan Drake'a miał okazję się przekonać