Billie Eilish w serialu "Rój" na Prime Video

Bille Eilish debiutuje jako aktorka. O czym jest "Rój"?

Źródło zdjęć: © Rój
Anna RusakAnna Rusak,17.03.2023 13:30

"Rój" to nowy serial na Prime Video, który inspirowany jest postacią Beyoncé. Na ekranie po raz pierwszy w aktorskiej roli możemy zobaczyć Billie Eilish. O czym opowiada "Rój"?

Billie Eilish pojawiała się już na naszych ekranach w 2021 roku. Na Apple TV+ mogliśmy oglądać dokument "Billie Eilish: Świat lekko zamglony", który opowiadał o historii i fenomenie artystki.

Tym razem Eilish pojawi się w nieco innej, bardziej poważnej roli. Na platformie Prime Video 17 marca premier ma serial, w którym Eilish debiutuje jako aktorka. O czym opowiada "Rój" (org. "Swarm") i co ma wspólnego z Beyoncé?

"Rój" na Prime Video z Billie Eilish

"Rój" to nowość od Prime Video, za którą odpowiada Janine Nabers i Donald Glovera, twórcy znani z serialu "Atlanta". Ich nowy serial opowiada historię Dre, młodej dziewczyny, która ma obsesję na punkcie gwiazdy pop. Traumatyczne wydarzenia, związane z jej siostrą Marissą, sprawiają, że dziewczyna wyrusza w mroczną podróż po całym kraju śledząc swoją idolkę.

Na ekranie w tym psychologicznym thrillerze poza Billie Eilish możemy zobaczyć Dominique Fishback, która wciela się w postać głównej bohaterki Dre. W "Roju" towarzyszy im również Chloe Bailey występująca jako Marissa oraz Damson Idris, który wciela się w jej chłopaka. Serial ma siedem odcinków.

trwa ładowanie posta...

Billie Eilish debiutuje w serialu "Rój"

Występ Eilish w "Roju" jest o tyle zaskakujący, że nikt wcześniej nie zapowiadał, że piosenkarka pojawi się w serialu. Klipy zapowiadające produkcję, które ukazały się dzień przed premierą, nie pozostawiają jednak wątpliwości, że Billie właśnie zadebiutowała w swojej pierwszej, aktorskiej roli.

Jak czytamy na Entertainment Tonight, pomysł zaangażowania piosenkarki do projektu wyszedł od reżysera castingu, Carmena Cuby, który wiedział, że Eilish chce zająć się aktorstwem. Twórczyni, Janine Nebers dodała, że Billie idealnie wpisała się również w to, o czym opowiada "Rój" - serial ma być krytyką fandomów i nawiązywać do postaci Beyoncé.

Miejmy nadzieję, że kariera aktorska pójdzie Billie lepiej niż Harry’emu Stylesowi, który również próbował swoich sił na dużym ekranie. O tym, jak "drewnianie" się to skończyło wszyscy niestety dobrze wiemy…

Swarm - Official Trailer | Prime Video

Źródło: Entertainment Tonight

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 28
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0