Aplikacja randkowa dla wybranych. Spotkasz w niej Paula Mescala
Czy istnieje Tinder dla celebrytów? Okazuje się, że tak. Aplikacja Raya pozwala na randkowanie z influencerami, aktorami, wokalistami czy modelami.
Aplikacja Raya powstała w 2014 r., jednak jej premiera miała miejsce w lutym 2015 r. Raya ma być odpowiednikiem Tindera dla wybranych. Choć pobrać aplikację może każdy, to dostanie się do jej wnętrza graniczy z cudem. Szacuje się, że w poczekalni Raya znajduje się ponad 100 tys. osób. Co należy zrobić, aby dołączyć do grona?
Randkowanie dla wybranych
Raya zasłynęła jako Tinder dla wybrańców. Wśród osób obecnych w aplikacji pojawiają się topowe nazwiska: artyści, aktorzy, modele, influencerzy. Na TikToku dostępne są nagrania osób, które opowiadają o celebrytach poznanych w Raya. Wśród wymienianych nazwisk pojawia się Paul Mescal grający m.in. w "Normal People", wokalista Lewis Capaldi czy Asa Butterfield, znany z "Sex Education".
Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ
Co należy zrobić, aby dołączyć do użytkowników Raya? Drogi dojścia są dwie: można samemu być rozpoznawalnym - tutaj w grę wchodzi posiadanie zasięgów w mediach społecznościowych, ale też bycie szeroko rozumianym artystą bądź twórcą. Sława czy kariera to za mało? W takim razie pozostaje druga opcja: odnalezienie kogoś, kto posiada konto w Raya. Osoby te mogą zatwierdzać nowych użytkowników, poniekąd ręcząc za nich.
Jakie obostrzenia obowiązują na Raya? Twórcy aplikacji mocno dbają o prywatność użytkowników, w związku z czym robienie zrzutów ekranu może wiązać się z usunięciem z aplikacji. Takie samo ostrzeżenie dotyczy udostępniania zapisów rozmów. W 2021 r. użytkowniczka aplikacji udostępniła na TikToku swoje rozmowy z aktorem Matthew Perrym. Materiał stał się viralem, a kobieta została usunięta z Raya ze względu na naruszenie zasad polityki prywatności.
Popularne
- Zeskakiwali na płytę. Koncert Maxa Korzha miał szalony przebieg
- Farmer stworzył Tindera dla krów. Poprosił o pomoc ChatGPT
- Cios w młodych ludzi? Ekspertka komentuje decyzję Andrzeja Dudy
- To coś więcej niż książka. Dawid Podsiadło zaskoczył fanów
- Machał banderowską flagą na Narodowym. Ukrainiec opublikował nagranie
- Influencerki z Rosji pragnęły sławy. Popełniły straszny błąd
- "Strefa gangsterów". Tom Hardy idzie spuścić ci łomot [RECENZJA]
- Lody o smaku mleka z piersi to nie żart. Już trafiły do sprzedaży
- Mój pierwszy raz na OFF Festival. Muzyka nigdy nie była tak polityczna [RELACJA]