popkultura
Klienci Netfliksa szykują bojkot? Są wściekli
Phoebe bridgers Paul Mescal zaręczeni

Phoebe Bridges i Paul Mescal zaręczeni? Pojawiły się wątpliwości

Źródło zdjęć: © Normalni ludzie, Phoebe bridgers, instagram
Anna RusakAnna Rusak,08.11.2022 17:00

Czy informacje o zaręczynach Phoebe Bridges i Paul Mescala są prawdziwe? Oto historia związku, który dla niektórych jest najpiękniejszą historią miłosną naszych czasów.

6 listopada w "Guardianie" pojawił się wywiad z Paulem Mescalem, czyli aktorem, którego możecie kojarzyć z serialu "Normalni ludzie". Teraz aktor pojawi się w nowej produkcji pt. "The Aftersun", którą w Polsce będziemy mogli zobaczyć w styczniu.

W związku z tym Paul udziela wielu wywiadów i jak widać nie unika również tematów dotyczących związku z piosenkarką Phoebe Bridgers. Teraz wszyscy fani zadają sobie jedno pytanie: czy para się zaręczyła?

Historia związku Phoebe Bridgers i Paula Mescala

Wszystko zaczyna się w 2019 roku. Wtedy Paul na Twitterze wrzucił zrzut ekranu ze swoim Spotify Wrapped. Dowiadujemy się z niego, że Phoebe była najczęściej odtwarzaną przez niego artystką, a jej singiel "Funeral" był najczęściej odtwarzaną piosenką.

Rok później Phoebe opublikowała na Twitterze informacje, że właśnie skończyła oglądać "Normalnych ludzi" i teraz jest jednocześnie "smutna i napalona". Mescal zaczepił ją wtedy w sieci pisząc: "I'm officially dead", a artystka żartując odpisała, żeby nie umierał, bo jest bardzo utalentowany. I tak ich rozmowy toczą się do dzisiaj. Od tego czasu mogliśmy ich wielokrotnie widzieć razem. Jak widać, opłaca się czasem swojemu ulubionemu artyście napisać coś miłego...

trwa ładowanie posta...

Czy Paul Mescala i Phoebe Bridgers się zaręczyli?

W tekście poprzedzającym wywiad z "Guardianem" pojawiła się informacja, że Paul Mescal jest teraz zaręczony z Bridgers. Nie ma jej jednak w samym wywiadzie.

Wiadomość o zaręczynach dotarła do dziennikarzy z innego źródła, nie od samych zainteresowanych. Para nie potwierdziła zaręczyn, więc informacja o zaręczynach została usunięta.

trwa ładowanie posta...

To oczywiście nie przeszkadza fanom w ekscytowaniu się zaręczynami pary. Niektórzy twierdzą nawet, że ich historia miłosna jest cudowna i jest największą historią miłosną naszych czasów. O tym, czy Bridgers i Mescala rzeczywiście są zaręczeni, dowiemy się pewnie dopiero za jakiś czas.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: PopBuzz, Guardian

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Adidas sprzedaje neutralną płciowo spódnicę. IsAmU w szoku