Apel do Taylor Swift

Apel do Taylor Swift. W tle wybory do Parlamentu Europejskiego

Źródło zdjęć: © Instagram - Taylor Swift / Instagram
Natalia Witulska,
11.01.2024 11:30

Wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej zwrócił się do Taylor Swift. Zależy mu, aby znana na całym świecie piosenkarka zachęciła młodych do wzięcia udziału w wyborach do Parlamentu Europejskiego.

W czerwcu 2024 r. odbędą się wybory do Parlamentu Europejskiego. Wiceprzewodniczący KE zwrócił się z prośbą do Taylor Swift, aby ta spopularyzowała wzięcie w nich udziału. Margaritis Schinas zauważył, że piosenkarka ma ogromny wpływ na młodych ludzi. W ubiegłym roku zaledwie dzień po jej apelu, aby rejestrować się do wyborów w USA, do urzędów ruszyło 35 tys. amerykanów.

Taylor Swift zaapeluje do młodych?

Taylor Swift na Instagramie obserwuje 279 mln osób. Wypowiedziane przez nią słowa bez wątpienia wpłyną na społeczeństwo. Margaritis Schinas chce to wykorzystać. Zasugerował, aby piosenkarka zwróciła się do młodych podczas koncertów w Europie.

- Taylor Swift będzie w Paryżu 9 maja, w Dzień Europy, na koncercie, więc naprawdę mam nadzieję, że zrobi to samo dla młodych Europejczyków. Naprawdę mam nadzieję, że ktoś z jej zespołu medialnego obejrzy tę konferencję prasową i przekaże jej naszą prośbę - powiedział wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej podczas konferencji prasowej dla mediów.

Apel do Taylor Swift
Apel do Taylor Swift (Instagram - Taylor Swift , Instagram)

Przypomnijmy, że pod koniec 2023 r. Taylor Swift została uznana przez magazyn Time za "Człowieka Roku". Dodatkowo jej trasa koncertowa oraz film ją przedstawiający bije rekordy popularności.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 0