Dziewczyny walczyły w GOATS

Aferka w GOATS. Dziewczyny urządziły sobie Fame MMA w błocie

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,21.09.2023 12:15

Kobieco-męska drużyna GOATS wystąpi na MOVE FEDERATION 2 przeciwko drużynie LEXY. Najpierw jednak rogacze podczas zmagań dziewczyn wytypowali te, które dostaną się do składu. Podczas konkurencji doszło do mocnej konfrontacji w błocie między dwiema potencjalnymi zawodniczkami.

Szczere pole, lampa na dworze, 20 dziewczyn - w tym jeden impostor Patriszja Ulfik - i "wielkie widowisko sportowe". Uczestniczki nowego odcinka GOATS konkurowały między sobą, by dostać się do drużyny, która zagra przeciwko składowi Lexy Chaplin podczas MOVE FEDERATION 2.

Dziewczyny walczą o wejście do drużyny GOATS

Pretendentki do reprezentacji GOATS podczas konkurencji musiały pokonać tor przeszkód z piłką przy nodze, trafić piłką w ogromną tarczę, a w finale walczyć między sobą o utrzymanie piłki. - Aby dodatkowo rozbudzić rywalizację między GOATSAMI, każdy z nich będzie wspierał mentalnie po cztery wylosowane uczestniczki - ogłosił lektor Izak.

GOATS vs LEXY

No i trzeba przyznać, że dziewczyny nie pierniczyły się tańcu. Szczególnie jeśli chodzi o ostatnią konkurencję. Wielki finał rozpoczęły Weronika Malinowka z teamu Wardęgi i Iga Kozińska z teamu Izaka. Wera już na samym starcie złapała Igę za głowę, z impetem powaliła na glebę i podtapiała w wodzie.

GOATSI i pozostałe uczestniczki nie mogli uwierzyć w to, co widzą.

- Ej, ona ją dusi! - krzyknął Boxdel.

- Straszna jest - skomentowała przerażona Aleksandra Polkowska z teamu Crushera.

- Wy walczcie o piłkę, a nie ze sobą - apelował Wardęga.

- Ona się nie pierniczy! - wołał Kacper Błoński.

- Tu się walka na Fame szykuje - skwitował Wojtek Gola.

To było za mocne na YouTube

Walka była na tyle zażarta, że została ocenzurowana na YouTube, a najmocniejszy fragment trafił jako rolka na Instagram GOATS. Możemy zobaczyć na nim, jak Weronika łapie Igę za głowę i ponownie powala na ziemię, dociskając jej twarz do gleby.

- Ej, mocne to jest. To w ogóle rozwaliło mi system - rzucił uhahany Boxdel w nieco mocniejszych słowach. - Malinowska to jest SIGMA - dodał.

Iga próbowała się wyrwać, ale bezskutecznie.

- Jak zobaczyłem, że ona jej wkłada głowę w ziemię, chciałem to przerwać - oznajmił Wojtek Gola.

trwa ładowanie posta...

GOATSI ewidentnie nie przewidzieli, że tak potoczy się starcie między dwiema zawodniczkami. Zdania widzów są skrajnie podzielone. Część uważa, że kobietom nie przystoi taka forma walki. Z drugiej strony pojawiają się głosy, że gdyby byli to faceci, nikt nie zwróciłby na to uwagi (czyt. podwójne standardy). Niektórzy gratulują Weronice siły i pewności siebie. A jeszcze inni uważają, że dorosłe chłopy zachowują się jak chłopcy płacący zdesperowanym "atencjuszkom", żeby tarzały się w błocie. A co wy myślicie o starciu Weroniki z Igą? Będzie rewanż na Fame MMA?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
majki,zgłoś
I takie panienki z zerowym szacunkiem dla siebie będą mie kiedys dzieci.... Bleee....
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się