Adam Security - kim jest? O co chodzi?

Adam Security podbija TikToka. Kim jest nowy szef internetu?

Źródło zdjęć: © Adam Security / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.11.2023 06:30

Polski TikTok ma nowego króla. Jest nim Adam Security - facet, który samym chodzeniem po ulicy zdobywa miliony wyświetleń i szacunek internautów. Kim jest? Na czym polega jego fenomen?

Jeśli ostatnimi czasy zaglądaliście na TikToka, jest więcej niż prawdopodobne, że na niego trafiliście. Dostojny krok, sympatyczna twarz, fresh fryzura, kurtka z napisem "Security", a w tle słychać "szybkie shoty jak Mbappe". Gratulacje, mieliście zaszczyt spotkać Adama Security, nowego szefa internetu.

Adam Security jest jedną z tych osób, które w niewytłumaczalny sposób stają się wiralem. Wystarczy prześledzić publikacje twórcy na TikToku. Na początku działalności na platformie jego klipy robiły po kilkanaście-kilkadziesiąt tysięcy wyświetleń. Nagle milion, dwa, cztery, sześć milionów wyświetleń. O co chodzi?

trwa ładowanie posta...

Adam Security - kim jest nowa gwiazda TikToka?

Adam Security dobiera do swoich klipów dość nieoczywiste utwory. Prawdopodobnie dlatego wzbudził ogromną ciekawość internautów. "Barbie ale to vixa""Explosion Ech poleczko" są motywami przewodnimi w występach mężczyzny. Utwory rozbrzmiewają, kiedy Adam Security wychodzi z samochodu, otwiera bramę, spaceruje ulicą, rozmawia przez telefon czy trzyma pałkę.

Czy Adam Security jest Polakiem?

Adam Security nie jest Polakiem. Byłem w szoku, kiedy się o tym dowiedziałem. Podobnie jak tysiące fanów Adama byłem przekonany, że mężczyzna pochodzi z Polski, skoro wykorzystuje w nagraniach polskie utwory. Tymczasem Adam Security jest Węgrem. Podobnie jak jego dziewczyna Sandra, która również pojawia się na nagraniach i jest ulubienicą internautów. Sympatię zdobyła niepodrabialnym stylem.

trwa ładowanie posta...

Jak podaje tiktoker Maciek Zalech, Adam Security pracuje jako ochroniarz. Mężczyzna i jego dziewczyna byli już w Polsce. Co ciekawe, w grudniu zamierzają wybrać się do Zakopanego. Są szczęśliwi z powodu tego, że zyskali ogromną popularność i rzesze fanów. Nie wykluczają, że w przyszłości zorganizują spotkanie z sympatykami.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

trwa ładowanie posta...

Adam Security w Fame MMA?

W komentarzach pod filmami Adama Security można przeczytać wiele pochwał na temat jego muskulatury. Wielu fanów uważa, że świetnie sprawdziłby się jako zawodnik MMA. Zapytaliśmy Adama o tę kwestię, podobnie jak o kilka innych nurtujących nas spraw. Gdy tylko odpowie, zaktualizujemy artykuł.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Kazi,zgłoś
Uhaha. Najlepsze- ma szacunek i ternautów 🤦
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
wetg,zgłoś
Żywa reklama sterydów.
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się
~uuu,zgłoś
nie no idol naszych czasow
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 4