Filmik z kebabem wzbudził kontrowersje

Pokazała kebaba za 5 zł. Uruchomiła lawinę obleśnych komentarzy

Źródło zdjęć: © Instagram - Hallo Kebap
Maja Kozłowska,
18.12.2023 14:30

Hallo Kebap to minisieć kebabów z kraftowym mięsem. Jeden z filmików promujących lokal wzbudził kontrowersje.

Hallo Kebap działa w Karpaczu, Łomnicy i Jeleniej Górze. To stosunkowa nowa sieć lokali, ale już mają na koncie współprace z dużymi jedzeniowymi influencerami (MrKryha, Kajo) i innymi restauracjami (m.in. PiriPiri).

W swojej ofercie Hallo Kebap oferuje klasyki, ale jest też opcja zamówić wersję wege lub specjalności, jak góralski kebap czy karkonoski gigant. Marka aktywnie prowadzi Instagrama i TikToka w celu promocji lokalu. Jeden z ostatnich filmów wywołał ogromną burzę w komentarzach.

Kebab za pięć złotych to nic

Na filmie pracownica Hallo Kebap pokazuje, jak w ich lokalu wyglądałby kebab, za który klient zapłaciłby pięć złotych. Już na starcie mówi, że trudno byłoby skonstruować danie w takiej cenie, na którym lokal mógłby zarobić. Wylicza, że do kosztów składników należy również dodać opłacenie pracowników, prąd itp.

Dziewczyna wycięła okrąg z dużej tortilii, zawinęła w nią trochę mięsa, jeden plaster ogórka i pomidora, krążek cebuli, odrobinę sałaty i kapkę sosu. Całość stosowała w opiekaczu i zjadła na dosłownie dwa kęsy, zaznaczając, że kebab za piątaka do oferty lokalu nie wejdzie.

trwa ładowanie posta...

Warto jednak nadmienić, że tylko nieliczne komentarze pod filmem dotyczą owego eksperymentalnego kebaba. Zebrało się tam za to całkiem sporo obrzydliwych opinii mężczyzn. Są na tak niskim poziomie, że nie będziemy ich powielać.

Znasz się na oszczędzaniu? Nie zdobędziesz 10 punktów

Jeśli film o kebabie prowokuje facetów do pisania takich rzeczy do obcej kobiety... Gdyby tak się nie działo, świat pewnie wyglądałby tak:

Film o kebabie za 5 zł wzbudził kontrowersje
Film o kebabie za 5 zł wzbudził kontrowersje (Facebook)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Dr hooys,zgłoś
Skoro na każdym filmiku serwuje odkryty dekolt to chyba wie co robi... btw ten lokal w łomnicy padł na pysk. Mięso wiecznie spalone i tłuszcz z niego kapie. W karpaczu jest bardzo dobrze.
Odpowiedz
2Zgadzam się3Nie zgadzam się
TwojPan,zgłoś
Feminizm xD
Odpowiedz
1Zgadzam się2Nie zgadzam się