Pub Sławomira Mentzena w Toruniu

Spróbował burgera Mentzena. Pod filmem rozpętało się piekło

Źródło zdjęć: © MrKryha, Sławomir Mentzen / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.07.2023 10:00

Influencer Krystian Sawicki, znany jako MrKryha, odwiedził pub Sławomira Mentzena w Toruniu. Gastrocelebryta zdał relację z testowania flagowej pozycji menu. Internauci ostro zareagowali na nagranie.

Pub lidera Konfederacji działa w Toruniu obok pomnika Mikołaja Kopernika. Knajpa bywa nazywana "mekką wyznawców Mentzena". Na jednej ze ścian wisi gablota z wizerunkami popularnych polityków, aktywistów i działaczy (m.in. Jacka Sasina, Adriana Zandberga i Krystyny Pawłowicz). Nad nimi znajduje się napis: "tych klientów nie obsługujemy". W pubie powstało również muzeum politycznych memów, a w toalecie przyklejony jest wizerunek premiera Mateusza Morawieckiego.

Pub Mentzena odwiedził MrKryha. Influencer znany jest z testowania fast foodów. Twórca ma status gwiazdy na TikToku, gdzie obserwuje go ponad 850 tys. fanów.

Pub Mentzena w Toruniu. Influencer odwiedził lokal

Influencer zamówił flagową pozycję w menu - burgera tradycyjnego wołowego za 33 zł. Cena obejmowała także porcję frytek stekowych.

- Bułka chrupiąca, ale trzeba przyznać, że nie jest dużych rozmiarów. Plusem jest to, że pytają o stopień wysmażenia mięsa. Wołowina smaczna, całość nie zasuszała. Karmelizowany boczek w piwie podkreślał smak kompozycji. Co by nie mówić, burger poprawny, fajerwerków nie było, jednak za 33 zł z frytkami stekowymi w samym centrum Torunia to raczej dobry deal - powiedział MrKryha.

trwa ładowanie posta...

MrKryha w ogniu krytyki za relację z pubu Mentzena

Powiedzieć, że Mentzen jest kontrowersyjnym politykiem, to jak nic nie powiedzieć. Szczególne obawy wywołuje projekt "100 ustaw Mentzena", w których polityk przedstawił wizję skrajnie konserwatywnego państwa. Relacja z lokalu musiała spolaryzować widownię. Wielu internautów ma Krystianowi za złe, że jedząc burgera i nagrywając film o lokalu, wspiera lidera Konfederacji.

"Usłyszałem nazwę memcen i od razu zbrzydł mi ten burger" - brzmi najpopularniejszy komentarz pod filmem.

"Nigdy nie zjadłabym nic firmowanego przez tego okropnego człowieka" - pisze internautka.

Inna osoba dodaje: "nawet jakby za darmo rozdawał to podziekuję".

Kolejny widz ostrzega influencera: "Uważaj Kryha, u kogo kupujesz. Może ci się odbić."

MrKryha doskonale zdawał sobie sprawę z tego, że relacją z pubu lidera Konfederacji wywoła aferę na TikToku. Influencer zapobiegawczo odciął się od zarzutów, że nagranie ma charakter polityczny.

"Wiem, że zaraz będą komentarze polityczne, ale ja odbijam od tematu, liczy się kontent gastro" - napisał influencer pod nagraniem. W innym miejscu podkreślił, że relacja z pubu Mentzena nie jest płatną współpracą.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 5
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 39
Żarłok,zgłoś
Pytanie się o stopień wysmażenia mięsa jest pytaniem bez sensu Nigdzie nie pytają Magda Gessler powiedziała ze ma być różowe To jest oczywista oczywistość
Odpowiedz
0Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
hahaha,zgłoś
Nawiedzeni ludzie przez TVP i TVN ruszyli do ataku, tylko POPiS bo w telewizji mówią, że to zło, to co jest i było 8 lat temu do dobro a reszta zło, tylko POPIS, żadna wolnościowa partia, trzeba głosować na to co w telewizji mówią bo tam najwięcej ekspertów :D
Odpowiedz
6Zgadzam się9Nie zgadzam się
chlopek,zgłoś
ale buła... :)
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 12