Najjjka trafi do więzienia?

Najjjka TRAFI DO WIĘZIENIA? Kolejne zgłoszenie do prokuratury

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
MMU,
18.03.2022 19:09

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych po raz kolejny złożył zawiadomienie do prokuratury. Katoinfluencerka i jej matka szczuły na ukraińskich uchodźców i powielały narrację Kremla.

Najjjka gościła na naszym serwisie nie raz i nie dwa. Katoinfluencerka miewała różne odpały, między innymi twierdziła, że stosowanie antykoncepcji powoduje depresję. Jedną z głośniejszych spraw związanych z Najjjka była sprawa zmarłej Izy z Pszczyny. W jednym ze swoich tiktoków katotiktokerka zasugerowała, że dobrze, że kobieta zmarła. Więcej o całej sprawie tutaj.

Sprawa odbiła się na tyle głośnym echem, że Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych złożył zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa.

Groźba odpowiedzenia prawnie za swoje czyny nie wystraszyła Najjjki. Tiktokerka wciąż publikuje swoje wątpliwe wypociny. Przy okazji wojny w Ukrainie nie mogło być inaczej.

Tak, zgadliście… Według Najjjki wojna w Ukrainie to KARA BOSKA ZA NASZE GRZECHY. Oczywiście Najjjka jest też foliarą i antyszczepem, która nie wierzy w PLADEMIĘ. Zgodnie z narracją kremlowskich onuc, Najjjka nakręca też nienawiść do Ukraińców i Ukrainek. Nie zamierzam tutaj publikować jej twórczości. Jeśli macie mocną psychę polecam filmiki Spysińskiego:

"KATOLICZKA" NAJJJKA PORÓWNUJE UKRAIŃCÓW DO ROBAKÓW

MĄŻ ELI GAWIN ORAZ „KATOLICZKA” NAJJJKA I JEJ MAMA POPIERAJĄ PUTINA NA UKRAINIE

Obrzydliwe słowa Najjjki dotarły też do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który po raz kolejny złożył zawiadomienia do prokuratury.

Obrzydliwe słowa Najjjki dotarły też do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który po raz kolejny złożył zawiadomienia do prokuratury.
Wczoraj złożyliśmy kolejne zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa, tym razem przez matkę Najjjki, która publicznie znieważała osoby pochodzenia ukraińskiego.
Sprawa trafiła do Prokuratury Rejonowej w Rybniku. W naszej ocenie publiczne wpisy matki 22-letniej tiktokerki wyczerpują znamiona przestępstwa z art. 126a kk poprzez publiczne nawoływanie do popełnienia czynu określonego w art. 118 kk i art. 119 kk, art. 255 kk poprzez publiczne nawoływanie do popełnienia przestępstwa oraz z art. 256 kk poprzez publiczne nawoływanie do nienawiści na tle różnic narodowościowych.
Przygotowujemy kolejne działania prawne dotyczące obu kobiet.

trwa ładowanie posta...

Sprawa jest o tyle ciekawa, że dotyczy też matki 22-latki. Oto próbka "przemyśleń" mamy patologicznej katotiktokerki, uwaga pisownia oryginalna:

Prosze pana a pan nie waza ze ukraincy po to nas sa aby nam nóż w plecy wbic ...zaczna nas zabijać jak kiedys na wolyniu a Polacy im w du*e wlaza ...odemnie daleko ukriana to szczep przyglupow a nie kudzi

- Matka Najjjki

Myślicie, że Najjjkę i jej matkę w końcu spotkają jakieś konsekwencje prawne?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 304
  • emoji ogień - liczba głosów: 5
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 13
  • emoji smutek - liczba głosów: 10
  • emoji złość - liczba głosów: 125
  • emoji kupka - liczba głosów: 19