Najjjka oskarżona przez OMZRiK

Najjjka zalała się łzami. Czy poniesie konsekwencje?

Źródło zdjęć: © Najjjka / X
Oliwia Ruta,
21.01.2024 14:00

Natalia Ruś "Najjjka" nagrała oświadczenie, w którym zalewa się łzami. Katoliczka przekonuje, że jest niewinna. Czy poniesie konsekwencje za swoje słowa?

Natalia Ruś "Najjjka" to katolicka influencerka. Dziewczyna słynie z kontrowersyjnych poglądów i wypowiedzi. Youtuberka wielokrotnie poruszała tematy takie jak współżycie przedmałżeńskie, masturbacja czy społeczeństwo LGBT+. W większości przypadków jej opinie wzbudzały niemałe oburzenie wśród internautów.

Twórczością Natalii Ruś zainteresował się Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Organizacja zapowiedziała, że "Najjjka może spodziewać się dwóch postępowań prokuratorskich w najbliższym czasie".

OmzRik bierze sprawy w swoje ręce

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych to niezależna pozarządowa organizacja zajmująca się przeciwdziałaniem i zwalczaniem przejawów rasizmu, ksenofobii i nietolerancji. Przedstawiciele zgrupowania na portalu X poinformowali, że "Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych przesłał do Prokuratury Rejonowej w Rybniku zawiadomienie o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez katocelebrytkę Natalię Ruś pseudonim 'Najjjka'".

trwa ładowanie posta...

Influencerce zarzucono publiczne pochwalenie antysemickiego ataku w sejmie wykonanego przez Grzegorza Brauna: "Natalia Ruś wielokrotnie w internecie chwaliła Grzegorza Brauna za to, że zaatakował wyznawców innej religii. Wykrzykiwała, że ceni sobie takie krzywdzenie innych ludzi, bo jej zdaniem w Polskim Sejmie powinien dominować katolicyzm" - pisze OMZRiK. Dodatkowo wypomniano jej wcześniejsze rasistowskie oraz inne niemoralne wypowiedzi i zachowania.

Wszyscy w Polsce będą pamiętać twój filmik w którym uśmiechałaś się mówiąc o śmierci Izabeli z Pszczyny, której zastraszeni przez PiS i Konfederację lekarze nie udzieli pomocy, gdy jej dziecko zmarło w jej brzuchu i gniło zatruwając ją za życia, co doprowadziło do jej śmierci w męczarniach

- pisze OMZRiK. 
trwa ładowanie posta...

Najjjka nie zgadza się z oskarżeniami

Najjjka odpowiedziała na postawione jej zarzuty. Influencerka twierdzi, że jest niewinna, a "OMZRiK od dwóch lat niszczy mi życie, czemu tego nikt nie weźmie pod uwagę? Na początku 2023 r. wytoczyłam im proces o zniesławienie. Sprawa leży w Sądzie Rejonowym w Rybniku". Youtuberka z płaczem przyznaje, że ma problem ze znalezieniem pracy, ponieważ nikt nie chce jej zatrudnić z uwagi na rzekome podejrzenia popełnienia przestępstwa.

Dawno tak dużo nie przepłakałam. Boli mnie to w pieruny. Bolą mnie fałszywe oskarżenia. Boli mnie to dyskryminowanie i brak sprawiedliwości. Boli mnie to, że gdy ktoś mnie szkaluje, obmawia i pomawia to nikt nie staje w mojej obronie i jestem z tym sama. Ciężko mi znaleźć jakąkolwiek pracę przez pomówienia

- z płaczem wyznaje Najjjka
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 42
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1197
  • emoji smutek - liczba głosów: 21
  • emoji złość - liczba głosów: 67
  • emoji kupka - liczba głosów: 154
Kropka,zgłoś
Chcieli wyrzucenia symboli religijnych to mają. Sami sobie dali w twarz z liścia.
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
mateusz .m .,zgłoś
jak mi jest przykro , aż dostałem ZATWARDZENIA.! A na dodatek zaoszczędziłem na lekarzu , bo miałem pujść do niego z hemoroidami, ale jak wysłuchałem jej fałszywej skruchy to te hemoroidy same postanowiły się wyprowadzić z dupy .😂😂😂 Cóż za niepowetowana strata tych hemoroidów, JAK JA TERAZ BĘDĘ Z TYM ŻYŁ. Chyba zwrócę się o akt łaski do ciągle uczącego się dudy , niech mi podpisze ten akt łaski , choć by inblanco . A ja wręczę tym hemoroidom , a jak wrócą może znowu będzie weselej.
Odpowiedz
5Zgadzam się4Nie zgadzam się
z cyklu,zgłoś
a o co chodzi
Odpowiedz
3Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 432
Komentarze (432)
Powrót