Najjjka w filmie na YouTube

Najjjka nie uczy się na błędach. Przed nią kolejne problemy

Źródło zdjęć: © Najjjka / YouTube
Natalia Witulska,
11.04.2023 14:15

Natalia Ruś "Najjjka" 6 kwietnia 2023 r. usłyszała nieprawomocny wyrok. Sprawa dotyczyła znieważania Ukraińców ze względu na ich narodowość. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych informuje, że to nie koniec jej problemów.

Natalia Ruś "Najjjka" to polska tiktokerka oraz influencerka. W mediach społecznościowych przedstawia się jako dumna katoliczka, kierująca się w życiu zasadami z Pisma Świętego. W sieci zasłynęła przez kontrowersyjne wypowiedzi. Otwarcie krytykowała aborcję, antykoncepcję, in vitro oraz mniejszość LGBTQ+. Pochwaliła również śmierć Izabeli z Pszczyny.

Gdy w lutym 2022 r. skomentowała agresję Rosji w Ukrainie, w internecie zawrzało. Młoda influencerka stwierdziła, że nie nigdy nie pomogłaby uchodźcom uciekającym przed wojną. "Ja bym się bała, że będzie działać to w ten sposób, że my ich przyjmiemy, że oni się tutaj zalęgną i że oni później coś zrobią nam" - powiedziała. Po tych słowach OMZRiK postanowił przyjrzeć się działaniom Natalii.

Najjjka w swoim TikToku informuje o wyroku
Najjjka w swoim TikToku informuje o wyroku (Najjjka , TikTok)

6 kwietnia 2023 r. Najjjka usłyszała nieprawomocny wyrok w Sądzie Rejonowym w Rybniku. Orzeczenie dotyczy ograniczenia wolności na 5 miesięcy poprzez nieodpłatne prace na cele społeczne.

Czy Najjjka uczy się na błędach?

11 kwietnia 2023 r. OMZRiK na Twitterze poinformował, że Najjjka będzie musiała stawić czoła kolejnym problemom.

OMZRiK informuje o problemach Najjjki
OMZRiK informuje o problemach Najjjki (OMZRiK , Twitter)

Natalia Ruś "Najjjka" nie wyciągnęła wniosków z usłyszanego 6 kwietnia 2023 r. nieprawomocnego orzeczenia. W mediach społecznościowych porównuje się do Jezusa, twierdząc, że on też został oskarżony bezpodstawnie. Dodatkowo zgadza się z komentarzami widzów, którzy uważają, że prokurator działający w jej sprawie musiał być Żydem lub Ukraińcem mieszkającym w Polsce. Są to zachowania rasistowskie oraz ksenofobiczne.

OMZRiK zapowiada kolejne działania postępowania prokuratorskie w sprawie Najjjki.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 80
  • emoji smutek - liczba głosów: 28
  • emoji złość - liczba głosów: 27
  • emoji kupka - liczba głosów: 3