Malik Montana spotkał się z Mike'em Tysonem

Malik Montana spotkał się z Mike'em Tysonem. Będzie współpraca?

Źródło zdjęć: © Instagram: donmalikmontana / Instagram: donmalikmontana
Weronika Paliczka,
06.11.2023 13:00

Tego nikt się nie spodziewał. Malik Montana i Mike Tyson na jednym zdjęciu. Jaki jest cel spotkania rapera i legendy boksu?

Wystarczyło jedno zdjęcie, aby w internecie zawrzało. Malik Montana spotkał się z legendą światowego boksu Mike'em Tysonem. Fotografia zyskała prawie 200 tys. polubień, choć nie minęła nawet doba od publikacji. Cały internet zastanawia się, czy spotkanie i zdjęcie jest początkiem dłuższej współpracy, czy jednorazową akcją.

"Człowiek ikona, a po lewej Mike Tyson"

Internauci prześcigają się w nieoficjalnym konkursie na najlepszy komentarz pod zdjęciem Malika i Tysona. Influencer Nowciax napisał: "I teraz kto z kim zrobił zdjęcie". Komentarz zebrał ponad 1,7 tys. polubień. Inna osoba skomentowała zdjęcie słowami "Człowiek ikona, a po lewej Mike Tyson". Uwagę internautów zwraca także fakt, iż bokser nie ma na sobie butów.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Nie wszystkie komentarze są jednak pozytywne. Internauta pod zdjęciem Malika i Tysona napisał: "Nie wiem jak to możliwe, że taki ściek muzyczny ma takie znajomości, ale gratuluję". Sam raper wrzucił fotografię na Instagrama bez jakiegokolwiek podpisu, co dodatkowo podgrzewa atmosferę. Nie wiadomo więc, czy za zdjęciem kryje się dłuższa współpraca, o której wspominają internauci.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0