Josef Bratan w GOATS

Josef Bratan w GOATS. Takiego finału jeszcze nie było

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,04.07.2023 11:30

Josef Bratan przerwał pasmo niepowodzeń swoich poprzedników w GOATS. Raperowi jako pierwszemu uczestnikowi programu udało się znaleźć swoją drugą połówkę. Kogo wybrał reprezentant GM2L?

Nie będzie przesadą, jeśli przyznam, że był to - jak dotąd - najlepszy odcinek GOATS. Nie chodzi o samego głównego bohatera, ale również rogaczy, którzy w końcu rozkręcili się na dobre. Nie chodzi też o jakość, a raczej masę cringe’u i - niestety - sporą dawkę stulejarskiego kontentu. Na szczęście nieco mniej przesyconego mizoginią niż w przypadku odcinków z Amadeuszem Ferrarim, który nie szczędził gorzkich słów uczestniczkom.

Josef Bratan w pierwszej części z jego udziałem przepuścił do kolejnego etapu 12 dziewczyn. Już wtedy było jasne, że młodszemu z braci Simao wpadły w oko trzy, no może cztery uczestniczki. Szczególnym zainteresowaniem obdarzył on niejaką tiktokerkę Paulinę Porzucek.

TOPOWY RAPER VS 19 KOBIET

Josef Bratan wybiera drugą połówkę w GOATS

W drugim etapie Josef Bratan kontynuował rozmowy z dziewczynami podczas pikniku w ogrodzie Ambasady GOATS. Uczestniczki dostały przy tym różne zadania jak karmienie rapera, tańczenie z nim, strzelanie pistoletami na wodę, czy jedzenie owoców w sugestywny sposób. Podopieczny Malika Montany był przy tym bardziej wyluzowany niż w pierwszej części.

Wojtek Gola wszedł chyba na szczyt cringe'owych tekstów, podpowiadając Bratanowi na słuchawce, co ma mówić dziewczynom. Nie będziemy cytować, lepiej posłuchajcie sami.

12 KOBIET vs TOPOWY RAPER (Szokujący FINAŁ)

Gdy przyszedł czas na piknik z Pauliną, raper sam przyznał, że miał być odważny i stanowczy, ale się zawstydził. Jego skrępowanie nie trwało jednak długo, bo w pewnym momencie poprosił tiktokerkę, by zjadła banana. Jak to uczyniła, możecie zobaczyć na poniższym nagraniu.

trwa ładowanie posta...

Dziewczyna nie zdążyła jeszcze zjeść do końca, a Bratan przerzucił ją przez ramię i porwał do pobliskiego lasku na ok. 10-20 minut.

W międzyczasie rogacze puścili przerywnik reklamowy, w którym rozkręciła się mała drama między Boxdelem a Wojtkiem Golą.

Josef Bratan w GOATS - zaskakujący finał

W końcu nadszedł moment na wytypowanie trzech finalistek. Josef bez mrugnięcia okiem wskazał swoją ulubienicę tiktokerkę Paulinę i wschodniosłowiańską tancerkę Margo. Reszta uczestniczek musiała zagrać w kamień-papier-nożyce, by wyłonić trzecią finalistkę. Wygrała twórczyni adult contentu Julia Mia Khalifa Sheep.

Finalistki losowały karty z zadaniami. Paulinie przypadło "miłosne face-to-face", Julii - "tanie kino", a Margo - "Gola sesja basenowa". Trzecia dziewczyna nie miała jednak stroju kąpielowego i ku uciesze rogaczy oraz - zdaniem Crushera - męskiej części widowni, zamieniła się zadaniem z Pauliną.

Efekty "Golej sesji" można zobaczyć chociażby na Instagramie Pauliny.

trwa ładowanie posta...

Chyba nikogo nie zdziwi, że Josef Bratan ostatecznie wybrał Paulinę Porzucek. Tiktokerka również stanęła przed wyborem - randka z raperem lub zawartość skrzyni. Dziewczyna postawiła na randkę, przełamując tym samym pasmo niepowodzeń zapoczątkowane przez Błońskiego, a kontynuowane przez Fagatę i Ferrariego.

Kawa zamiast pieniędzy
Kawa zamiast pieniędzy (Instagram)

Co ciekawe Porzucek podjęła dobrą decyzję, bo jak się później okazało, w skrzyni nie było pieniędzy, a opakowanie kawy. Natomiast wnioskując po relacjach tiktokerki, między nią a Bratanem jest coś na rzeczy.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 7