c

Wojtek Gola pokazuje dowody na swoją orientację. Publiczność w śmiech

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
06.02.2024 11:30

Wojtek Gola przejął się docinkami odnośnie swojej orientacji seksualnej. Influencer ma dowody na to, że nie jest biseksualny. Co wydarzyło się na konferencji Fame MMA 20?

Wojtek Gola to polski influencer i przedsiębiorca. Mężczyzna jest również jednym ze współwłaścicieli federacji freak fightowej Fame MMA. W przeszłości jeździł zawodowo na rowerze. Gola jest znany z charakterystycznej wady wymowy, nad którą wciąż pracuje. Dawniej w wyniku przejęzyczenia powiedział: "jestem współwłaścicielem Invelo Energy, firmy z warzywozem", a tak naprawdę miał na myśli: "firmę z branży OZE". Przedsiębiorca zgrabnie wybrnął z sytuacji, ponieważ zorganizował akcję, w której jeździł autem pełnym warzyw, które rozdawał uboższym.

Wojtek Gola o swojej orientacji

5 lutego odbyła się konferencja Fame MMA 20. Podczas spotkania Wojtek Gola wyznał, że nie jest osobą biseksualną. Influencer przyniósł 20-stronowy dokument, który rzekomo ma potwierdzać jego słowa. Mężczyzna bardzo się przejął pomówieniami, jakie krążyły w internecie na jego temat. Postanowił wziąć sprawy w swoje ręce: "mam tutaj 20 stronicowy dokument świadczący o tym, że nie jestem osobą biseksualną i nie ciągnąłem nikomu p*ły". Gola wzbudził śmiech u osób na sali. Niektórzy zarzucili mu, że wykupił wyniki za dużą sumę pieniężną.

trwa ładowanie posta...

Na konferencji doszło też do ostrej wymiany zdań pomiędzy Josefem BratanaWillamem Kazadi. Dwaj zawodnicy wyzywali się rasistowskimi określeniami i dyskutowali na temat spraw z przeszłości. Atmosfera była na tyle gorąca, że do akcji musiała wkroczyć ochrona. Co prawda podczas transmisji live nie doszło do rękoczynów, natomiast do sieci wypłynęło nagranie z udziałem Josefem Bratanem, na którym wyraźnie widać, że mężczyzna naskoczył na kogoś na backstage'u. Wciąż nie ma 100 proc. pewności, czy był to typowany Kazadi.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 14
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5