team x
Monika Kociołek ogłosiła obóz z widzami. Cena zaskakuje
Leksiu powierza swoje drugie śniadanie przeznaczeniu

Leksiu zjadł pączka z tatarem. Los decyduje o jego śniadaniu

Źródło zdjęć: © TikTok
Konrad SiwikKonrad Siwik,31.07.2023 18:00

A gdyby tak zamiast rozkminiać, co zjeść na drugie śniadanie, pozostawić tę decyzję "przeznaczeniu". Leksiu zrobił to już 22 razy i w ostatniej próbie musiał wszamać pączka z tatarem.

Krzysztof Lekstan, który zasłynął jako Leksiu udziałem w Team X 2, znalazł ciekawy sposób na podbicie zasięgów na TikToku. Influencer sam pisze na swoim koncie, że jedną z jego pasji - obok muzyki i akrobatyki - jest kuchnia.

Na jego profilu można znaleźć całą masę tiktoków dotyczących gastronomii i jedzenia. A wśród nich serię "Kości Zostały Rzucone". Format inspirowany jest serią "Roll For Sandwich" od Adventures in Aardia. Odcinki ukazują się co tydzień w czwartek i zostały ciepło przyjęte przez widzów.

trwa ładowanie posta...

Przeznaczenie decyduje o drugim śniadaniu Leksia

Format doczekał się już w sumie 22 odcinków. W każdym z nich Leksiu rzuca kośćmi, które wskazują kolejno rodzaj: pieczywa, smarowidła, mięsa, sera, obróbki termicznej, dodatków, dzikiej magii (kolejnych dodatków), sosów oraz popitki.

W ostatnim odcinku Leksiu wylosował pączka z masłem, tatarem, serkiem wiejskim, szpinakiem, oliwą i sosem tysiąca wysp. Natomiast w kwestii picia kości wskazały colę.

- Popijanie pączka colą. Zaserwujcie mi od razu strzykawkę z insuliną na deser - podsumował swoje drugie śniadanie Leksiu. A jak wrażenia po konsumpcji?

- Kanapka ta smakowała jak… pączek. Uwierzcie mi, nie czułem niczego innego niż smak pączka przez cały czas, jak jadłem tę kanapkę. Może trafił mi się egzemplarz, który miał wyjątkowo dużo nadzienia, ale smakował wyłącznie dżemem. Ani tatara, ani sosu nie było w ogóle czuć, o serku wiejskim i szpinaku nie wspominając - relacjonuje influencer.

trwa ładowanie posta...

- Popicie tego colą wyłącznie pogorszyło sprawę. Dawno nie czułem się taki przesłodzony. Daję jej ocenę 1,7/10 i od dzisiaj nazywać się będzie "Klątwa cukrzyka" - skwitował po jedzeniu Leksiu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Przeróbki Czaro NBA zalały TikToka. Leżymy i kwiczymy