z

Sprośna piosenka trendem na TikToku. Ludzie udają psy

Źródło zdjęć: © moonalempiainen / TikTok
Oliwia Ruta,
15.04.2024 14:45

Rosyjska piosenkarka Daryana opublikowała chwytliwą piosenkę. Utwór stał się viralowym trendem na TikToku. Sprośny tekst nie przeszkadza dzieciom w zabawie. Użytkownicy aplikacji przebierają się za psy i zakładają kosztowne futra. Kim jest autorka popularnego trendu?

TikTok, w przeszłości działający pod nazwą Music.ly, to platforma społecznościowa, która w krótkim czasie zdobyła ogromną popularność na całym świecie. Aplikacja umożliwia użytkownikom tworzenie, udostępnianie i przeglądanie krótkich filmików.

Dawniej użytkownicy TikToka publikowali głównie lip synci oraz tańczyli do popularnych piosenek. Obecnie treści na platformie są dużo bardziej zróżnicowane. Można tu znaleźć śmieszne filmiki, kontent commentary, codzienne vlogi, trendy, wyzwania oraz dużo, dużo więcej. Treści opublikowane na TikToku rozprzestrzeniają się z zawrotną prędkością po internecie.

Kim jest piosenkarka, która stworzyła viralowy hit?

Daryana to rosyjska piosenkarka i blogerka. Na Instagramie obserwuje ją niemalże 400 tys. ludzi. Kobieta ma oddaną grupę widzów oraz słuchaczy, którym nie przeszkadza wulgarny sposób bycia czy jej kontrowersyjna twórczość. Artystka zdobyła ogromny rozgłos po tym, jak jej piosenka "juice" stała się tiktokowym trendem. Mimo że Daryanie trochę brakuje do rozpoczęcia międzynarodowej kariery, to z pewnością zrobiła ogrom szumu w internecie. Tekst viralowego kawałka jest dość sprośny, natomiast internautom to najwyraźniej nie przeszkadza.

Daryana napisała piosenkę w rodzimym języku rosyjskim. Tekst dotyczy erotycznej relacji z mężczyzną, bogactwie oraz luksusowych ubraniach.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Iza Zabielska: Byłam kiedyś z Influencerką

Tiktokerzy udają psy i ubierają się w kosztowne futra

Nowy trend zapoczątkowany przez rosyjską piosenkarkę polega na tym, że jedna osoba ubiera kosztowne futro oraz biżuterię, a druga charakteryzuje się na psa. Dominująca postać trzyma "psa" na smyczy, a ten skacze w rytm piosenki. Dodatkowo osoba w luksusowych ubraniach może lipsyncować (ruszać ustami w rytm tekstu) pozostałą część tekstu. Filmiki nagrywają również dzieci, w większości nieświadome o czym jest viralowy hit.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 16