c

Polska tiktokerka poznała Harry'ego Stylesa. Ploty o nowej muzyce?

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
22.02.2024 16:30

Pewna tiktokerka z Polski poznała Harry'ego Stylesa. Historią podzielił się w internecie. Internauci gratulują jej podejścia do sławnych osób.

Harry Styles to popularny brytyjski piosenkarz. Artysta urodził się 1 lutego 1994 r. w Holmes Chapel w Anglii. Wokalista jest znany z piosenek takich jak: "Watermelon Sugar", "As It Was" czy "Adore you". Styles swoją rozpoznawalność zawdzięcza zespołowi One Direction, do którego należał. Po rozpadzie boysbandu rozpoczął karierę solową i w 2017 r. wydał debiutancki album zatytułowany "Harry Styles". W 2019 r. pojawiła się kolejna płyta artysty - "Fine Line". Najnowsza produkcja z 2022 r. nosi tytuł "Harry's House".

trwa ładowanie posta...

Poza karierą muzyczną Styles spróbował swoich sił w aktorstwie. Wystąpił w filmach takich jak "Dunkierka" (2017 r.) w reżyserii Christophera Nolana oraz "Nie czas umierać" (2021 r.). Dodatkowo piosenkarz interesuje się modą. Od 2021 r. prowadzi firmę Pleasing, w której sprzedaje oryginalne ubrania i dodatki.

Tiktokerka poznała Harry'ego Stylesa

Harry Styles obecnie przebywa we Francji. Zagraniczne media udostępniły zdjęcia artysty w internecie. Wielu fanów z niecierpliwością czeka na nowe przecieki, aby dowiedzieć się, jaką aktualnie ich idol ma fryzurę, w co jest ubrany czy z kim się spotyka. Niektórzy ludzie nie zwracają uwagi na to, że robienie piosenkarzowi zdjęć z ukrycia narusza jego prywatność. Artyści często cierpią z powodu braku intymności. Sława bywa ogromnie obciążająca dla gwiazd. Ciągłe prośby o autografy czy zdjęcia potrafią zmęczyć nawet najwytrwalszych celebrytów.

trwa ładowanie posta...

Pewna tiktokerka z Polski poznała Harry'ego Stylesa. Historię ze spotkania opublikowała na swoim koncie o nazwie "trulyines". Dziewczyna była na rozmowie rekrutacyjnej we francuskiej kawiarni. Gdy po wszystkim podeszła do lady, aby zapłacić za kawę, do lokalu wszedł piosenkarz. Internautka wyszła z pomieszczenia, aby zadzwonić po znajomą, która jest ogromną fanką artysty. Dziewczyny wróciły do kawiarni i zamówiły sobie herbatę. Kiedy Harry szykował się do wyjścia te podeszły do niego i na samym wstępie powiedziały, że jeśli nie ma ochoty z nimi rozmawiać, to zrozumieją.

trwa ładowanie posta...

Harry jednak nie miał nic przeciwko krótkiej rozmowie. Tiktokerka wraz z przyjaciółką podziękowały mu za koncerty i jego muzykę. W międzyczasie wyszedł również temat rozmowy o pracę. Piosenkarz zapytał, więc jak dziewczynie poszło i czym zajmuje się w życiu. Te podpytały go również o nową płytę, ale artysta nie wyglądał, jakby coś miało się wydarzyć w najbliższej przeszłości. Na koniec fanki bardzo podziękowały Harry'emu i zapewniły, że nie chcą żadnych zdjęć, ani nikomu nie powiedziały, że gwiazda znajduje się w kawiarni.

Internauci reagują na historię tiktokerki

W komentarzach pojawiło się dużo pochwał za wzorowe podejście do tematu. Fanki pomimo stresu i podekscytowania nie naskoczyły na artystę. Ludzie gratulują: "Nigdy nie widziałam, żeby ktoś tak bardzo szanował artystę. Jesteście takie urocze", "super z twojej strony, że nie robiłaś mu żadnych zdjęć z ukrycia itp.", "mega szanuję, że zaczepiłyście go dopiero pod koniec, jak wychodził, a nie w trakcie", "mega szanuję takie podejście do znanych osób". Do głosu doszli również fani piosenkarza, którzy ogromnie zazdrościli tiktokerce spotkania.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0