Pierwszy odcinek Goats już za nami

Kacper Błoński wybiera partnerkę w GOATS. Ta uczestniczka podpaliła widzów

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,14.04.2023 13:00

Pierwszy odcinek GOATS już za nami. Nowy program popularnych influencerów okazał się kalką zagranicznego formatu. Kacper Błoński wybiera w nim swoją drugą połówkę spośród 21 dziewczyn. Wśród pretendentek do roli partnerek crushera pojawiło się kilka zaskakujących osób. Jedna z nich wzbudziła szczególne poruszenie wśród widzów.

Kacper Błoński "Crucher" jednak zostaje w GOATS. Sylwester Wardęga, Wojtek Gola, Michał Baron "Boxdel" i Piotr Skowyrski "Izak" jeszcze przed premierą pierwszego odcinka twierdzili, że Błoński jest piątym kołem u wozu i musi zostać wyrzucony. Miało to się urzeczywistnić po osiągnięciu 200 tys. subskrypcji na kanale. Wynik ten nie został jednak osiągnięty, a były Julii Kostery został w programie.

Nieprzypadkowo przypominamy o jego ex, bo z pierwszego odcinka GOATS dowiedzieliśmy się, że teraz Crucher będzie szukał kolejnego serca do złamania.

"Witamy serdecznie w pierwszym odcinku GOATS. Dzisiaj Kacper Błoński będzie wybierał swoją drugą połówkę spośród kilkudziesięciu dziewczyn. Dziewczyny będą miały za zadanie uwieść Kacpra i przejść przez trzy etapy, które starannie razem z Goatsami zaplanowaliśmy" - witają nas twórcy nowego formatu na polskim YouTubie.

"Ostatnia dziewczyna, która zostanie wybrana przez Crushera, będzie miała wybór: KACPER czy PIENIĄDZE?" - dodają. I nie sposób nie odnieść wrażenia, że gdzieś już to widzieliśmy. GOATS jest bowiem zainspirowany zagranicznym formatem z kanału Sideman.

21 KOBIET vs 1 INFLUENCER

Kacper Błoński wybiera nową partnerkę

Zadanie Crushera wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Uczestniczki różnią się diametralnie wyglądem i charakterem. Część z nich rzeczywiście ma sporo do zaoferowania, a inne - no cóż - przyszły do programu, żeby fejm się zgadzał. Kilka z nich szczególnie zwróciło uwagę widzów. Wśród nich znalazły się:

 • Aga, która pokazała Kacprowi swoje dwa mocne argumenty (czyt. piersi),
 • Natalia Wayne - twórczyni filmów dla dorosłych,
 • Wiktoria - była partnerka Mikołaja Magdziarza "Mixera",
 • Seraphina od Kamerzysty, która zarapowała dla Crushera,
 • Fanka Błońskiego, która czekała 62 dni aż ten zagra z nią w 21, ale dostała kosza,
 • Elizabeth Anoru "Liza" - była Frania, która stwierdziła "dostałeś ciasto murzynek",
 • Sidneuke - streamerka Twitch, która potrąciła pieska i dostała bana.

Sidneuke tłumaczy się z potrącenia psa

Ta ostatnia z naszego zestawienia co prawda nie przeszła dalej, ale wzbudziła największe emocje wśród widzów. Sidneuke pod koniec lutego prowadząc samochód, odpaliła transmisję na żywo na Twitchu. W trakcie jazdy streamerka patrzyła w telefon, sprawdzając powiadomienia. Wtedy właśnie potrąciła psa, za co Błoński w tamtym czasie apelował na Twitterze o jej scancelowanie. Ta w trakcie odcinka postanowiła się wytłumaczyć.

trwa ładowanie posta...

- Chciałam się trochę wytłumaczyć. Uważam, że "cancel her plx" to za dużo, to co napisałeś. Wypadki się zdarzają, wiesz. [...] Jest mi z tym głupio. Ja kocham pieski i zatrzymałam się tam. Wielu ludzi myślało, że ja się nie zatrzymałam i zabiłam tego pieska. Teraz mam nadzieję, że każdy będzie uważać, a nie każdy uważa mimo wszystko po tej akcji i dużo osób dalej nagrywa np. instastory, a to jest niebezpieczne - tłumaczyła się Sidney.

Błoński po tym wywodzie przeprosił streamerkę za - jak to nazwał - aż tak gwałtowną reakcję. Teraz pozostaje nam czekać do kolejnego odcinka GOATS, w którym wybrane przez Crushera dziewczyny będą miały nieco więcej czasu, by go oczarowywać.

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 43
 • emoji ogień - liczba głosów: 11
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 303
 • emoji smutek - liczba głosów: 11
 • emoji złość - liczba głosów: 212
 • emoji kupka - liczba głosów: 617