jessica-mercerdes
Jessica Mercedes wypoczywa, a gdzieś obok trwa KRWAWA RZEŹ
Jessica Mercedes wkłada ciepłą piżamę, le tylko kiedy nie ma w pobliżu jej chłopaka.

Jessiko Mercedes, noś ciepłą piżamkę! Nawet jeśli twój chłopak takich nie lubi…

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Marta Muniak,
20.12.2021 19:19

Nie wiadomo, czy był to mało zabawny żart blogerki, czy próba zwrócenia na siebie uwagi. Jedno jest pewne: jeśli partner mówi ci, w co masz się ubierać, jest to potężna czerwona flaga.

bFFxbRqr

Jessica Mercedes już raz gościła na łamach Vibeza przy okazji dyskusji na temat etycznego podróżowania. A właściwie dyskusja na temat etycznego podróżowania wywiązała się przy okazji wyprawy szafiarki na Wyspy Owcze.

Tym razem Jess zwróciła uwagę Twittera swoją... piżamą. Blogerka pochwaliła się zdjęciem swojej ulubionej piżamy i wszystko byłoby spoko, gdyby nie podpis.

bFFxbRqt

Zakładam ją, bo Kuby nie ma. Faceci nie lubią takich piżam, ale ja uwielbiam.

Nawet zakładając, że to był yyy żart to... raczej mało zabawny. Po co pisać takie krzywdzące głupoty?

Czy naprawdę w 2021, a właściwie prawie w 2022, musimy tłumaczyć takie podstawowe rzeczy jak: DZIEWCZYNY MAJĄ PRAWO UBIERAĆ SIĘ JAK CHCĄ.

bFFxbRqv

Na pierwszym miejscu powinny stawiać swój komfort, a nie to, czy partnerowi coś się podoba. Ta sama zasada dotyczy również makijażu czy jego braku, długości włosów i tak dalej.

Niestety, jakaś część mężczyzn nadal uważa, że może wtrącać się i dyktować kobietom, jak mają wyglądać, żeby był wystarczająco "kobiece". W ich mniemaniu oczywiście.

Kobiety oczywiście też analogicznie próbują zmieniać partnera, ale wydaje mi się, że przybiera to trochę inne formy. Tak czy inaczej w obu przypadkach takie zachowanie jest TOKSYCZNE.

bFFxbRqB

Jeśli partner/partnerka próbuje wpływać na twój wygląd, jest to potężna czerwona flaga.

Najzabawniejsze jest to, że sam chłopak Jess nagrał stories, w którym wyjaśnił, że takie piżamy mu się podobają. Być może był to tylko mało zabawny żart Jessiki albo próba otrzymania atencji.

bFFxbRqC

Nie można wykluczyć też tego, że Jessica ma w swojej głowie jakieś narzucone normy społeczne i kalki: kobiety powinny nosić kuse i seksowne piżamki, bo przecież FACECI (wszyscy, a jakże) nie lubią innych.

Jedynym pocieszeniem są komentarze. Na szczęście prawie wszyscy komentujący zauważyli, że coś z tym podpisem jest nie tak.

Komentarze na Twitterze.
Komentarze na Twitterze. (Twitter.com)
Komentarze na Twitterze.
Komentarze na Twitterze. (Twitter.com)
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Jessica Mercedes wypoczywa, a gdzieś obok trwa KRWAWA RZEŹ